2752
2734
عنوان

کیا دارن درس میخونن و هدف دارن بیان کمکم😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 25 پست
به نظرت طرح تسهیلو بردارن خوبه الان که میگن خیلی جو بدیه قبولی آسونه ولی بعدش اذیت میکنن

اره سال بعد گفتن طرخ برداشته میشه

طراح کانون وکلا انگار پدر کشتگی داره با داوطلبا اینقدر اساسی و دادرسی مدنی سخت بود سوالاتش انگار فضاییا طرحش کرده بودن 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
ببخشید عزیزم من آزمایشی شرکت کردم شبانه و پردیس و... مجاز شدم به نظرت امیدی هست آخه مقاله و مدرک زبا ...

به خیلی چیزا میتونه بستگی داشته باشه، رتبه ات، دانشگاه ارشدت، دانشگاهی که میخوای برا دکتری بری ولی خب شبانه به خاطر هزینه هاش کمتر متقاضی داره پس کارت راحتتره پردیس هم فکر نمیکنم مشکلی باشه راحته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا شفا بده گند زدن نمیتونن جمع کنن

😂خودشون بودن 

سنجش از زیر سوال میفروشه 

از رو با گرفتن دوتا کنکور درسال دوتا ازمون مرکز و ترمیم معدل ملتو تیغ میزنه 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
اره سال بعد گفتن طرخ برداشته میشه طراح کانون وکلا انگار پدر کشتگی داره با داوطلبا اینقدر اساسی و دا ...

میگفتن خوندن متن سوال فقط ۵ دقیقه طول می‌کشیده 

من دکترا شبانه و پردیس مجاز شدم به نظرت امیدی هست  

2731
به خیلی چیزا میتونه بستگی داشته باشه، رتبه ات، دانشگاه ارشدت، دانشگاهی که میخوای برا دکتری بری ولی خ ...

بین ۱۸ هزارتا ۱۸۰۰ شدم ارشدم فقط تهران جنوب بودم معدلم ۱۷ و نیم شبانه فقط برا شهریه اش میگی ؟؟

دغدغه ام مقاله و زبانه تاثیر خیلی داره به نظرت 

میگفتن خوندن متن سوال فقط ۵ دقیقه طول می‌کشیده  من دکترا شبانه و پردیس مجاز شدم به نظرت امیدی ...

بشین بخون تا تسهیل هست چرا امیدی نباشه 

یه خانوم ۳۲ ساله بود اینجا ۱۰ سال بود لیساتس گرفته بود تو ۴ماه روزی ۱۵ ساعت خوندن ترازش ۹۵۰۰ شده بود  

ببین سوالات طولانی فقط کلید واژه ای هستن باید تست زنی و کلید واژه ای بلد باشی 

همین سوالات طولانی که هبشکی نمیخونه تراز دار هستن 

بشین بخون تا تسهیل هست چرا امیدی نباشه  یه خانوم ۳۲ ساله بود اینجا ۱۰ سال بود لیساتس گرفته بود ...

نه برا دکترا منظورم بود به نظرت مقاله ندارم مدرک زبان ندارم امیدی به قبولی هست؟؟توی مصاحبه

بین ۱۸ هزارتا ۱۸۰۰ شدم ارشدم فقط تهران جنوب بودم معدلم ۱۷ و نیم شبانه فقط برا شهریه اش میگی ؟؟ دغدغ ...

اخه رقابته و اونا هم امتیاز داره، اما ناامید نباش خیلی ها ندارن اونا رو و قبول هم شدن

نه برا دکترا منظورم بود به نظرت مقاله ندارم مدرک زبان ندارم امیدی به قبولی هست؟؟توی مصاحبه

در مورد دکتری اطلاعی ندارم از کارشناس دانشگاه بخش تحصیلات تکمیلی بپرس 

به نظرم ازمون وکالت رو تا تسهیل هست بده بعد برو سراغ دکتری با خیال راحت