2733
2734
عنوان

تب بچم پایین نمیاد چرا😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 40 پست
ممنون عزیزم واقعا لطف کردی خدا خیرتون بده

فداااات،ان شالله ک زودی تبش پایین میاد دارو درسته بهش میدی ولی رو نوشیدنی و چیزای خوردنیش خوب مراقب باش خیلی تاثیر داره شربت خاکشیر،آبمیوه عالیه اگه بیدار میشه بیدارش کن بهش بده بدن توان داشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه سرمیه که ۵ ساعت زمان میبره چرا الان نمیبری  اگه میتونی ببر بزن

نمیدونم فک کنم همین سرم معمولیاس برا بچه زمانش زیاده پارسالم یه سرم کوچیک نوشته بودن براش سه یا چهار ساعته گفتن باید بره خیلی سخته تو بیداری ...شوهرم بد اخلاقه الان بیدارش کنم پانمیشه بریم تبش انگار بهتر شده میخوام صبح ببرم دیگه چاره ای نیس

2731
حال بچه ات چطوره؟ 

ممنون عزیزم صبح حالش بدتر شده بود واسهال واستفراغشم زیاد شده بودشکر خدا عصر به بعد بهتره فقط هنوزم تب داره برا تبش فقط شیاف دیکلوفناک جواب میده با بقیه پایین نمیاد

ممنون عزیزم صبح حالش بدتر شده بود واسهال واستفراغشم زیاد شده بودشکر خدا عصر به بعد بهتره فقط هنوزم ت ...

فردا بازم ببر دکتر

اسهال و استفراغ خطرناکه باید براش ضد تهوع بزنن

مراقب باش اب بدنش کم نشه 

کوچولو کوچولو بهش اب و خوراکی بده

شربت زینک سولفات اگه بالای ۶ ماهه

برنج کته با سیب زمینی و شوید زیاد

دم کرده نعنا و پونه با یه کوچولو نبات

پودر پروبیوتیک و ماست پروبیوتیک کم چرب

فردا بازم ببر دکتر اسهال و استفراغ خطرناکه باید براش ضد تهوع بزنن مراقب باش اب بدنش کم نشه  ...

ممنون عزیزم همه اینایی که گفتی رو دادم الان دوباره باز اسهالش زیاد شد منتظرم شوهرم بیاد ببرم سرم بزنم از صبح اونقد او ار اس دادم دیگه نمیخوره