2733
2734
عنوان

به شدت از ازدواج میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 28 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من راضیم بخدا بیاد ازدواج سفید کنیم  انقدر میترسم از رسمی زن و شوهر شدن

صرفا به خاطر چند تا مسئولیت که به عهده میاد و همشون شیرینه اتفاقا؟!!

می‌دونی این ازدواج سفید و بی مسئولیتی که توش هست چقدر می‌تونه ضرر بزنه به هر دو طرف؟!!!

حتما برو پیش مشاور 

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
2731
حداقل آزادن دو طرف عین نگهبان بالاسر هم نیستن

چند سال آینده شما کسی میخوای که حمایتش همیشگی باشه نه کسی که درست وقتی وابسته اش شدی بدون تعهدی ولت می‌کنه و می‌ره!

کسی که مسئولیتی در قبال شما و مشکلاتت نداره!

ازدواج و فلسفه ازدواج اصلا یعنی چی؟یکیش اینه که همپای شما باشه حمایتگر شما باشه اینا تو ازدواج سفید نیست واقعا .

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
ازدواج سنتی بوده  واقعا تمام تلاششو برام میکنخ ولی هروقت به ازدواج فکر میکنم چهارستون بدنم میل ...

ازدواج چیز ترسناکی نیست درواقع چون هیچ اطلاعاتی ازش نداری فکر میکنی توش گم میشی مثل آدرسی که نمیشناسیش 

سعی کن خودتو بشناسی و همسرت رو اونوقت دیگ ترسناک نیست شیرین هم میشه 

اشتباه من رو نکن از گذشته هیچی درنمیاد حالا که بله گفتی و اومدی تو زندگی تلاش کن بسازی و درمورد همسرداری اطلاعاتت رو ببری بالا 

تو مجردی مثل متاهلی نمیتونی رشد کنی

من بیشترین رشد روحی که داشتم بعد از ازدواجم بود

به حدی که الانم رو خیلی دوس دارم پخته تر و عاقل تر شدم

با وجود تمام سختی هایی که ازش گذر کردم از انتخابم پشیمون نیستم تو هم چند سال دیگه بهش میرسی