2733
2734
ببین اخه این جاهل بود. بنده خدا باز میگفت قبل بارداری میتونستم درک کنم ولی وقتی نطفه بسته شده دیگه ج ...

واسه خراب نشدن اعصابمونم شده نباید به این چیزا توجه کنیم چون واقعا جهالت مردم اونم تو این دوره زمونه خیلی اذیت کننده و رو مخه بالاخره داریم تو یه جامعه زندگی میکنیم

واسه خراب نشدن اعصابمونم شده نباید به این چیزا توجه کنیم چون واقعا جهالت مردم اونم تو این دوره زمونه ...

ای جان 

تو که درگیر حس شم هستی چرا از جهالت حرف میزنی؟ 

اصلا میدونی جهالت چیه دخترم؟

چه بانمک دوتایی ادای همه چیز دون ها رو درمیارن و همدیگرو تایید میکنید 😄

آدم هرچیزی رو از هرجایی شنید تکرار نمیکنه آفرین

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استارتر تاپیک رو قفل کنید تا بین کاربران بحث نشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.