2752
2734
عنوان

تا حالا دیدید کسی بعد از جدایی به شدت پشیمون بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 29 پست
 ای بابا.. حیف.. حس میکنم پسره واقعا دوستش نداشته که اینقدر کشمکش تو رابطه شون بود 

دختره خیلی زیاده خواه بود و فکرمیکرد شوهرش خوب نیست و براش ب اندازه خرج نمیکنه و همیشه در حال غر زدن و مقایسه کردن بود

در ماه ۳ تا کلاس آموزشی میرفت زبان_ نقاشی _ باشگاه_ خیاطی_ خطاطی_ کوزه گری_ معرق کاری و...

همه این کلاس ها مدرک گرفته بود

صبح تا شب در تفریح بود

شوهرش چندشیفت کار میکرد

ولی دختره خیلی غرغرو بود

پسره خسته شده بود و انگار از خداشم بود ک دختره قهر کرد و گفت طلاق میخوام

پسره رفت ک رفت، فکر کنم پسره میخواد ازدواجم بکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره دیدم ولی مرده دیگه قبولش نکرده و اون طرف همسرمه که زن سابقش رو بعد جدایی که یک سال گذشته بوده دی ...

چقدر خوب

کسی که تازه بعد از یه سال میخواسته برگرده، یا عشق و حالاشو کرده یا دیده تنهایی از پس زندگیش برنمیاد، در هر صورت نباید قبولش کرد و کاملا حق میدم به همسرت 

ایشالله که خدا برای همه مون بسازه و شما هم اینقدر کنار هم شاد باشید که برای کوچولوی توی راهتون یه اینده عالی بسازید💚🌹

ای بابا.. حیف.. حس میکنم پسره واقعا دوستش نداشته که اینقدر کشمکش تو رابطه شون بود 

حالا دختره از صبح تا شب میره سرکار و خسته و کوفته میاد خونه 

میگه کاش خونه شوهر میموندم حاضر بودم کمتر خرج کنم ولی اینطوری نرم سرکار، خیلی خسته میشم

احساس اضافی بودن میکنه خونه پدرش

2731
چقدر خوب کسی که تازه بعد از یه سال میخواسته برگرده، یا عشق و حالاشو کرده یا دیده تنهایی از پس زندگی ...

جدا از این چیزا به نظرم یه سری چیزا اولین بار که رقم بخورن برابر با همون آخرین باره،،طلاقم همینه اون زندگی دیگه هیچ وقت مثل سابق نمی شه انگار یه چیزی رو زخم کنی و انتظار داشته باشی جاش نمونه و دوباره برگردی به روزایی که اون زخم نبوده،،یه کاسه وقتی بشکنه دیگه مثل اولش بند نمی شه چه برسه به زندگی.

انشالله،،خیلی ممنونم از لطف و محبتت عزیزم.🥰🥰

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
دختره خیلی زیاده خواه بود و فکرمیکرد شوهرش خوب نیست و براش ب اندازه خرج نمیکنه و همیشه در حال غر زدن ...

عجب

امان از مقایسه.. نمیدونم کیا بهش گفته بودن که شوهرش براش کم میذاره

شاید شوهرش هم خیلی بهش به لحاظ عاطفی محبت نمیکرده ولی معمولا مردا در عمل خودشونو تعریف میکنن

کلا سختی کشیدن بیش از حد همینه، ادم از هدفش زده میشه حتی اگه یکی رو دوست داشته باشه

عجب امان از مقایسه.. نمیدونم کیا بهش گفته بودن که شوهرش براش کم میذاره شاید شوهرش هم خیلی بهش به ل ...

حالا من تو خلوتشون رو نمیدونم ولی همسرش احترام میذاشت همیشه و با محبت با خانومش رفتار میکرد

مادر دختره قبلا میگفت این دومادمه ک میتونه اخلاق گند دخترمو تحمل کنه خداخیرش بده

دختره خودشو خیلی خیلی مقایسه میکرد و چندتا دوستم داشت ک همش باهاشون میرفت کافه و رستوران و...

حالا دختره از صبح تا شب میره سرکار و خسته و کوفته میاد خونه  میگه کاش خونه شوهر میموندم حاضر ب ...

تازه داره درک میکنه دنیا چطوریه

امیدوارم یه پسر خوب گیرش بیاد که همو دوست داشته باشن

جدا از این چیزا به نظرم یه سری چیزا اولین بار که رقم بخورن برابر با همون آخرین باره،،طلاقم همینه اون ...

دقیقا عزیزم ، خیلی قشنگ مثال زدی 

خیلی چیزا زمان و مهلت دارن و بعد ازون زمان ارزش خاصی ندارن، حتی پیروز شدن تو یه نبرد با تعداد کشته های خیلی زیاد، اخرش شادی پیروزی نیس

قربونت مهربون🥰💚

حالا من تو خلوتشون رو نمیدونم ولی همسرش احترام میذاشت همیشه و با محبت با خانومش رفتار میکرد مادر دخ ...

ای بابا پس همسایه ت حق داره که خیلی پشیمونه و گریه میکنه 

یاد همین محبتای همسر سابقش میفته و حس گناه💔

ایشالله که خدا کمکش کنه 

پس همون دوستای کافه ایش باعث شدن خودشو مقایسه کنه 

یکی از اشناهامون شوهرش خیلی ابراز علاقه می‌کرد و خرج می‌کرد و با محبت بود ولی سر و گوشش میجنبید و بعدا خیانت کرد و این خانومه فکر کرده بود حالا میره به خودش و بابای پسره میگه گوششو میپیچونن درست میشه ولی کار به طلاق کشید و خانومه بعدا گفته بود که من فکر نمیکردم کار به طلاق بکشه اگه فکرشو میکردم هیچی نمیگفتم و دلیلش هم این بود که گفته بود من حاضرم طرف برام خرج کنه و محبت زیاد خرج کنه حالا با یکی دیگه ام بود طوری نیست کنار میام

زندگی از مرگ تنومند تر است، چون زندگی شکم خود را با مرگ سیر می کند؛
یکی از اشناهامون شوهرش خیلی ابراز علاقه می‌کرد و خرج می‌کرد و با محبت بود ولی سر و گوشش میجنبید و بع ...

وای کاشکی قبلا اینو نمیگفت 

منم دقیقا یه دوست داشتم که فکر میکرد اگه همسر یا دوست پسرش با یکی دیگه باشه، اوکیه و میتونه کنار بیاد تا اینکه دقیقا پسره با یه دختر دیگه هم اوکی شد

ولی خدا بهش رحم کرد که حداقل همچین اتفاقی بعد از ازدواجش نیفتاد 

وای کاشکی قبلا اینو نمیگفت  منم دقیقا یه دوست داشتم که فکر میکرد اگه همسر یا دوست پسرش با یکی ...

نه این بعدش گفته بود و واقعا همچین آدم حقیری بود

زندگی از مرگ تنومند تر است، چون زندگی شکم خود را با مرگ سیر می کند؛