2752
2734
اینبار اگر رفتی مبل خریدی دیگه استوری نکن تا مادر همسرت هم بخره این از این  در ثانی من مطمئ ...

من به شوهرم گفتم دوباره بخرم از روش بخره چی 

بعد خیلی با ملایمت حرف زدم گفت خب چیکار کنیم بلاخره مادرمه مگه میشه خونمون نیاد چون تولد پسرمم نزدیکه 

بعد به شوهرم گفتم یه فکری دارم مبلای مامانتو بردی خونه ی عزیز ، برو مبلای مارو بیار خونه (دیگه یکم قاطی کرد دو تا بچه ی پنج ساله دعوا داشتن بهتر از شما بودن خودتونو مسخره کردید ) ولی حالا نمیدونم چیکار کنم چون گفت من دیگه نمیارمش 😑

بنظرم از اولش نباید ری اکشن نشون میدادم بعد در مورد اینکه باهم بریم بخریم من صبح به برادرشوهرم (که پسر دوم یعنی بعد شوهرمه) زنگ زدم در مورد اینکه چی شد بلاخره میرن خواستگاری راضیشون کرده پرسیدم گفت مامان راضی نیست بعد گفت بابا و مامان سر مبل بعد شام شما دعواشون شده داداشم اومده گفته تموم کنید این مسخره بازیتونو ، منم گفتم دیگه هر دو اشتباه کردیم حالا تو اصرار کن خواستگاری برید دختره هم بیکار نیست منتظرت بمونه بعد بهش گغتم چرا تو به زن عمو نمی گی برید مبل سلطنتی بگیرید که این موضوع تموم شه ؟ گفت برای چی بگم ؟ منم گفتم بلاخره زن میگیری مهمونی اینا دارید دیگه ، به عمو بگو مامانو ببرم مبل و فرش بخرم زن عموم هم خوشحال میشه به خواستگاریتم راضی میشه حالا فعلا مبل نمیخرم ری اکشنم نشون نمیدم 

این پیشنهادو دادم 

من به شوهرم گفتم دوباره بخرم از روش بخره چی  بعد خیلی با ملایمت حرف زدم گفت خب چیکار کنیم بلاخ ...

عزیزم آفرین

به نظرم اون روز به هر دلیلی شاید هورمون هات بالا پایین بوده رفتار اشتباه داشتی

وگرنه تو دختر عاقل ومودب و خانمی هستی

هرچقدر بزرگوارتر خودتو نشون بدی توشمهمسرت عزیزتر میشی

مادر همسرت هم اگر از تو تقلید می‌کنه نشون دهنده اینه که واقعا دوستت داره ولو به زبون نیاره 

البته الان دیگه ازش بترس چون کسیو که زخمی کردی ممکنه یروز جواب بده سعی کن سر به سرش نداری تهش حتی با مادرش قطع ارتباط هم بکنه به ضرر تو میشه

یه کرد عصبی که دائم بعد ازون از تو  و مادرپدرت بهانه میگیره

سعی کن رفتارهای اشتباه اون زن رو ندیده بگیری

راستی تو یکی از کامنت ها گفته بودی در مورد نوار بهداشتی نگفتی

من تاپیک هاتو خونده بودم قبلا

بجای نوشتی برای مامانم سه تومن واریز کرده بودم ولی زنگ زدم گفت با بابات سر نوار دعوام شده بهش گفتم چرا از پولی که برات ریختم نحریدی گفته که اگر اینکارو کنم پس فردا گوشت و مرغم دیگه نمیخره 

توهم ناراحت شده بودی که چرا قدر پول ریختن براشون نمیدونه و گفتی میخواستم ساعت بخرم برای همسرم ولی اون پول رو برای مادرم ریختم  اینمم باز اینجوری رفتار کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی خوشبحالت هر چی میگی همسرت گوش میده

خوش بحالت هرچی خونشون میشه میاد برات تعریف میکنه, من شوهرم هرررررررررررچی توخونه خودمون یا مامانم اینا باش کف دست مامانش میذاره اما هیچی از اونجا نم پس نمیده

مشکل مالی هم که نداری

2731
نوشتم دیگه  پرو پرو اومد  من عذرخواهی نکردم اونم به روی خودش نیاورد ولی حالا داره رفتار ...

هرکار کنی مادرشوهرتم همون کارو میکنی.اگ مثلا رو آتیش بزنیم یهو دیدی اونم مثلا رو وسط خونه آتیش زد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام عزیزم خوبی .شما قبل عقد آزمایش ژنتیک دادین؟ من هم همسرمم پسرعمومه برای ما برگه دادن اونموقع که ...

سلام اره ما ازمایش ژنتیکم دادیم بعدش حتی صیغه کردیم که خداروشکر هیچ مشکلی نبود ، بله پسرم کاملا سالمه خداروشکر

سلام اره ما ازمایش ژنتیکم دادیم بعدش حتی صیغه کردیم که خداروشکر هیچ مشکلی نبود ، بله پسرم کاملا سالم ...

خدا حفظش کنه گل پسرتو . من خیلی نگرانم البته هنوز قصدشو نداریم حالا تا خدا چی بخواد . هزینه ش اونموقع چقد شد ؟