2752
2734
عنوان

دلم شکسته 💔😭

| مشاهده متن کامل بحث + 126 بازدید | 27 پست
چی بگم مجبورم خفه خون بگیرم چون با جمله ما صلاحتو میخوایم یا تو کار بزرگترا دخالت نکن خفم میکنن با ۱ ...

خداحفظش کنه

خب به بابات بگو با مامانت صحبت کنه اون آینده توعه نه کار بزرگترا تو الان به سن قانونی رسیدی.اونا حق ندارن درباره تو با خالت حرف بزنن،حریم زندگی تو به خالت هیچ ربطی نداره

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
اگه چیزی بگی تو مشکل داری تو بده ای تو احمقی هر چی هم بشه ما صلاحتو میخوایم با صلاح خواستنشون دارن ت ...

با آرامش و احترام با پدرت صحبت کن که با مادرت حرف بزنه بگو بابا میدونم دوسم دارین و صلاحم را میخواین اما اینکه مامانم با خالم بشینن درباره آینده من حرف میزنن ناراحتم میکنه،اصلا خاله جایی نداره این وسط

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداحفظش کنه خب به بابات بگو با مامانت صحبت کنه اون آینده توعه نه کار بزرگترا تو الان به سن قانونی ر ...

کاش می‌تونستم 😔 میترسم بحث جنجال بشه باید بی توجه باشم ب همه چی تا کنکور لعنتی بدم تموم بشه زیر اینهمه فشار دارم له میشم مجبورم تحمل کنم جبورم دووم بیارم بخاطر استرس و اضطراب معده درد عصبی گرفتم تپش قلبم بیشتر از قبل شده دلم خوشه با قرص لااقل بهتر میشم

کاش می‌تونستم 😔 میترسم بحث جنجال بشه باید بی توجه باشم ب همه چی تا کنکور لعنتی بدم تموم بشه زیر این ...

آروم و با احترام بگو سعی کن ناراحتی پیش نیاد ولی

یه بار ناراحت بشن بازم ارزش داره حساب کار دستشون میاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
سعی میکنم انجامش بدم ولی مگه فقط خالمه؟🥲

دهن اونو فعلا ببندی حساب کار دست همه میاد

بابات با مامانت حرف بزنه حله

مامانت بهشون رو داده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با آرامش و احترام با پدرت صحبت کن که با مادرت حرف بزنه بگو بابا میدونم دوسم دارین و صلاحم را میخواین ...

ممنونم که گذاشتی باهات درد و دل کنم واقعا اروم شدم خدا حفظت کنه انشاءالله هر چی ازش میخوای نصیبت کنه❤️✨

ممنونم که گذاشتی باهات درد و دل کنم واقعا اروم شدم خدا حفظت کنه انشاءالله هر چی ازش میخوای نصیبت کنه ...

زنده باشی عزیزم

امیدوارم به آرزوهات برسی...

خوشحالم که آروم تر شدی😍🌺🌹❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زنده باشی عزیزم امیدوارم به آرزوهات برسی... خوشحالم که آروم تر شدی😍🌺🌹❤️

ممنونم ❤️ 

اگه بارداری یا بچه داری خیلی مراقبشون باش خیلی بهشون محبت کن از ته دل دوسش داشته باش دلش نشکن اگه شکستی زودی از دلش دربیار نذار بشن مثل من ک شدم تشنه محبتشون🥲❤️ با دل مهربونی ک داری مطمئنم مامان خوبی هم میشی 😘❤️

ممنونم ❤️  اگه بارداری یا بچه داری خیلی مراقبشون باش خیلی بهشون محبت کن از ته دل دوسش داشته با ...

دختر دارم،یه دختر ۹ ساله هم داریم از زن قبلی شوهرم...باید مراقب اونم زیاد باشم یه وقت فکر نکنه اضافیه چون مادر واقعیش نیستم

آره درسته،مادرم و باید مراقب باشم کوتاهی زیاد کردم ولی از این به بعد بیشتر براشون وقت میذارم.

حرفت به دلم نشست😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر دارم،یه دختر ۹ ساله هم داریم از زن قبلی شوهرم...باید مراقب اونم زیاد باشم یه وقت فکر نکنه اضافی ...

خاخفظت کنه مادرش نیستی ولی با جون دل مراقبشی اگه بچه خودتم باردار شدی و اوردی بینشون فرق نذار نه اونو بیشتر دوس داشته باش نه این ۹ ساله هه برابر دوسشون داشته باش و به هم وفقشون بده مثل خواهر برادرای یا دو خواهر واقعی❤️

خاخفظت کنه مادرش نیستی ولی با جون دل مراقبشی اگه بچه خودتم باردار شدی و اوردی بینشون فرق نذار نه اون ...

خودمم دختر دارم.اصلا فرق نمیذارم.اونا خواهرن باید پشت و پناه هم باشن،فرق بذارم با هم بد میشن و در آینده تنها میشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودمم دختر دارم.اصلا فرق نمیذارم.اونا خواهرن باید پشت و پناه هم باشن،فرق بذارم با هم بد میشن و در آی ...

آفرین به شما انشاءالله خدا برات نگهشون داره و عاقبت بخیر بشن❤️