2752
2734
تاپیکای قبلمو بخون ببین چقدر بلا سرم اورده

نگاه کردم عزیزم.در هر صورت هیچوقت برای کسی آرزوی مرگ نکن انقدر انرژی و بار منفی در این حالت هست که خودت آسیب میبینی.به جای این دعا بگو خدایا کمکم کن خیر برام بفرست

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
ببین نه طلاقم میده نه عین آدم زندگی میکنه ک هرچند بلدم نیست عین آدم زندگی کردنو

هر آدمی رگ خوابی داره اونو پیدا کن

با زبون خوش باهاش حرف بزن

رفتارای مامانشو زیر نظر بگیر شکل مامانش رفتار کن ولی با پیاز داغ بیشتری بکشش سمت خودت

بد خونواده اشو جلوش نگو چون دودش میره توو چشم خودت

باهاش دعوا نکن اگ بحثش سعی کن با لحن خوبی حرف بزنی

اگ دیدی واقعا فایده ای نداره بشین و فکر کن کدوم راه واسه ات بهتره زندگی باهاش یا جدایی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر آدمی رگ خوابی داره اونو پیدا کن با زبون خوش باهاش حرف بزن رفتارای مامانشو زیر نظر بگیر شکل ماما ...

دورت بگردم مامانش خودشو زده ب بیشوهری قلب درد هرچی میگی دست میزاره رو قلبش مردم

2731