2752
2734
عنوان

آبرم تو سینما رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 20 پست
قبلنا هر می هر جا میخواس میشست الان بلیت ک گرفتم خودش برام یه صندلی نوشت 

اهان..

خب فقط اینکه با اشتباه آدم یاد میگیره..

خوبیش اینه که از نقطه امنت بیرون اومدی و تجربه کردی و دفعه بعد با حس خوب میری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اتفاقا اصلا مسخره نیست خیلیا اعتماد به نفس همین کاری که انجام دادیو ندارن خیلی خوبه که آدم یاد بگیره بعضی موقع ها تنها بره رستوران غذایی که دوست داره رو بخوره یا سینما یا پاساژ و… ، خیلی خوبه که به خودت بها میدی افرین عزیزم

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
اره ولی ضایع شدنم بد تر بود چون سینما بهم خوش گذشت 

چرا فک میکنی صایع شدی هیچکس اصن ب ما فکر نمیکنه

مردم درگیریای خودشون دارن

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731
اره خیلی بده ولی برو تو دلش من تو مسیر رفت تو اتبوس بودم دستام داشت میلرزید 😬😂 با این که مسیر سینم ...

چرا ماها محدوده ی امن داریم

هم سن وسالای من تنهایی میرن اروپا ومیان

ابد در پیش داریم......اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم💚خدایا امام زمان روازمون راضی  نگه دار💚
اره ولی ضایع شدنم بد تر بود چون سینما بهم خوش گذشت 

میدونی چیه ؟ من وکیلم قبلنا خیلی استرس میگرفتم ولی فقط به این فکر کن این آدما دور و برت یک عالمه کودن هستند و تو از همه بیشتر میفهمی ناخودآگاه آرامش میگیری و استرست میریزه.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.