2733
2734
عنوان

دعا ذکر یا ختمی برای حاجت خیلی سخت معرفی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 29 پست
اره چطور مگه ؟

چله سوره ضحی وزیاررت عاشورا رو همزمان باهم شروع کن.

زیارت عاشورا رو ازطرف شهید ابراهیم هادی ونوید صفری تقدیم امام حسین کن

S🦋Mمیشه دعاکنید به بهترین شکل من وعشقم بهم برسیم🥲
چله سوره طه بردار  و چله یس و معراج و نماز استغاثه حضرت زهرا برای ازدواج شنیدم خیلی جواب میده& ...

عزیزم اگه سوره بقره رو بزارم پخش بشه صداش،خوبه؟

یاحتما باید بهش گوش بدم؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چله سوره طه بردار  و چله یس و معراج و نماز استغاثه حضرت زهرا برای ازدواج شنیدم خیلی جواب میده& ...

ممنون عزیزم

منم واست دعا میکنم إن‌شاءالله خیلی زود حاجتتو بگیری

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید
عزیزم اگه سوره بقره رو بزارم پخش بشه صداش،خوبه؟ یاحتما باید بهش گوش بدم؟

بذار پخش بشه گوش هم میکنی دیگه همزمان، بعدش هم نماز باطل السحر حضرت فاطمه هم در طول این چله بقره بخون شرایطش تو سایت ها هستش گلم

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
اها ممنونم. ببخشید یکم تند حرف زدم عزیزم فکر کردم میخوای مثل بقیه سرزنشم کنی آخه بعضیا تا حرف عشق ...

عزیزدلم،من کی باشم که بخوام تو رو سرزنش کنم🌷

انشاالله هرچی خیره پیش بیاد.

عکس دعایی که برات فرستاد م حتما انجام بده،دعای قرآنی هست.

هروقت حضوری پسره رو دیدی،۷بار یاودوود بخون به سمت فوت کن.۷تایاودوود بینظیره

عزیزدلم،من کی باشم که بخوام تو رو سرزنش کنم🌷 انشاالله هرچی خیره پیش بیاد. عکس دعایی که برات فرستا ...

مرسی فدات لطف کردی

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید
عزیزم تو هم دعا کن من و اون بهم دیگه برسیم🥲🥺

چشم 🤲

2706