2752
2734
عنوان

کار خواهر شوهرم زشت نیست واقعا؟ شما بودین چیکار میکردین؟🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی پیام داده دعوتتون کرده جواب ندادی ونرفتی به کنار_قبول کردین صبحانه یک جمعی روبرنامه ریزی کنین۱۰صبح بی تفاوت بودین واقعا حق دارن دیگه درحد شورشودراوردنی

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
منم میگم بریم تا بحث نشه شوهرم میگه دیگ ولش کن تاحالا نرفتیم حالام دیگ بیخیال

شما بپوش آماده شو دم در وایسا ایشونم میاد

ببینه به خواهرش احترام میذارید امکان نداره نیاد.

نهایت با بچه اتون تنها برید. زشته.

یه لحظه فکر کن خود شما منتظر مهمان بودی؟؟؟؟؟؟؟

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
خاک تو سرش زنیکه وحشی میخواسته دست دراز کنید جلوش برای دعوت  تیرش به سنگ خورده  سری بعد ...

عزیزم با احتیاط نظر بدید🌹

شاید حرفتون باعث بشه روابطشون بدتر بشه

ما اینجا حرف خواهر شوهرشون رو نشنیدیم

چقدر زیبایند  آنان که از ریشه خوبند!

شوهرت چی میگ 

از نظر اون اوکیه؟

بعد اگ شما هم اونارو اینجوری دعوت کنین میان؟

من ک خاهرشوهرم اصن منو دعوت نمیکرد حضوری هم بودیم فقط ب شوهرم میگف بیاین دگ اصن ب من نگاهم نمیکرد 

ولی منه خل میرفتم 

هنو سر شبه بزین..زشته بنده خدا تدارک دیده...خیلی ادم خستگی تو تنش میمونه اینجوری..جلو شوهزشم صایع میشه بیچاره

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

چقدر سخت میکنید ارتباطتونو.باید هم پیام بدن هم‌زنگ‌بزنن هم شوهرش به شوهرت‌زنگ‌بزنه‌.خوب اولا صبحانه ساعت ده دیر بوده مخصوصا برا سن بالاها که عادت‌دارن هفت و هشت بخورن.شاید وقت نکرده زنگ بزنه.انقد تاقچه بالا نزارید برا بقیه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

سلام عزیزم خوبی 

من یه مسئله روش تحقیق دارم بهم گفته به روش سیمپلکس حل کن بلدی،؟؟؟کمکم کنی

دلم معجزه ای میخواهد که دلم باز دلم دل بشود..... کعی میشه منم مادر بشمممممم و طعم مادر شدنو بچشم.... یعنی کعی میشه........ تاریخ چه روزی تا ابد تو ذهنم هک میشع.... هوووم؟؟