2752
2734
عنوان

چرا همه فکر می کنن متاهلم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 24 پست
رنگ موی روشن  اضافه وزن  لباسهای سنگین و زنونه  می‌تونه دلایلش باشه

من اضافه وزن دارم ولی باز میگن مجردی 

فکر کنم چون بیبی فیسم اینو میگن

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم همین طور همه فکر میکننن متاهلم خب البته طبیعی چون هم سن من مجرد اصلا نیست

من بیست سالمه

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
منم همینم !! روسریم ولی رنگ روشنه 

میتونم بپرسم چند سالته عزیزم 

شاید جهره تون جاافتاده است 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
مثل هم سنی هام  نه بچه نمی زنم

منم همسن شمام ولی بچه میزنم 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
شاید ارایشت  دخترونه نی یا رنگ موهات یا لباسایی ک انتخاب میکنی

موهام داخله 

ارایشمم ساده هست

لباسامم اوکیه مناسب سن و محیط 

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
ابروت نازک نیست؟موهات رنگ نمیکنی ؟

نه بابا 

ابروهام نه نازکه نه موهام رنگه 

موهام مشکیه و داخل روسری یا مقنعه هست