2733
2734
عنوان

اعصاب ندارمممممممم😑👊

| مشاهده متن کامل بحث + 119 بازدید | 24 پست
ببین من الان استرس دارم میزنمتااااااااااااااا    پاشوووووووووو ظرفارو بشوووووووووور

کووووووو ظرفااااااااا ت  ب خداااااااا نزنننننننن اینبارررررر 🤧😂

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
یه بچه کوچیک که مریض شده کلا چسبیده به من سه روزه شوهرم شیفته کلا ندیدمش دست تنها از شکلات تغذیه میک ...

الهی دورت بگردم عزیزم سخته شده برات واقعا دمتگرم دختر ک هنو قوی هسی اون آدما رو هم بزن لهش کن 

غذا بگو خانواده یا همسرت یا سفارش بده عزیزم امیدوارم زود خوب بشه حالش فسقلی عزیزم💙🌱

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الهی دورت بگردم عزیزم سخته شده برات واقعا دمتگرم دختر ک هنو قوی هسی اون آدما رو هم بزن لهش کن  ...

باشیوادولانیم گوزل دوستوم💛💛جانیمسان . البته من کرد هستم ولی تبریز زندیگ میکنم ولی همچین معرفت و پیام قشنگی فقط از یه ترک برمیاد یاشاسین تورک میلتی

2731
باشیوادولانیم گوزل دوستوم💛💛جانیمسان . البته من کرد هستم ولی تبریز زندیگ میکنم ولی همچین معرفت و پی ...

قربونت برم قشنگم بله بچه ترکم این نظرتون محبت و لطف تو میرسونه عزیزم بسلامتی هر جا ک هسی بهترینها و لب شادی ب زندگیت رقم زده بشه دورت بگردم 

کردهام خدای عشقن چاکریم سنااااا💙🌱

فدای اینهمه انرژی مثبتت خدایی حالم خوب کردی خدا دلت شاد کنه

اییییی سناااا قربونیم هناسم قزات له گیانم 

خوانکاااات عازیز گیانننن😍😍😍

حالیم نشد چی گفتی ولی چاکریم سناااا عزیزوم😍😂