2733
2734
عنوان

اونایی که ۱۸/۱۹ سالتونه یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 83 پست
اره درسته ولی دیدی کسیو که با معدل ۱۹/۹۳ از تیزهوشان ترک تحصیل کنه؟:)   اون بدبخت منم

ترک تحصیل هی من نمونه دولتی بودم با معدل 19.73 سال اخر دوازدهم اصلا افسرده شدم یعنی پارسال که نمی تونم تحمل کنم 

دیپلم رو 5 تا درسامو ندام خودکشی همه چی فشار روسرم بود 

اما داره می گذره کلمه واسهکنکور نمی خونم

می دونی جو و استرسی که به فضا ی کنکور می دن هم خیلی تاثیر داره

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
چرا😐 و اینکه بابا باریکلاااا بیستی دیگ

میگم بدبختی کشیدم همه میگن نه  من ۴ ساله جسمم مرده:) 

هیشکی نشنید صدای شکستن قلبمو  

عشق، زد ضربه بمن،  اسموونا رو دودی کردم،  نگاهم رو ب ماه،  میچکه اشکم چرا،  د،  قلبم باید بی حس شه،  این زندگی پر درده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم میشه بگی چیشد که از این رو به اون رو شدید

یه تصادف داشتم و بعد اون به مدت یک ماه فقط تو خونه بودم و هیچکاری نمیتومستم بکنم و از همچی بدم میومد و‌اعتماد بنفسم فووووق کم بود، دلمم نمیخولست برگردم به درس و دانشگاه ولی انقدر اون منفعل بودنه و عدم تواناییه اذیتم کرد که یجورایی قدر خودمو دونستم بعد خیلی متوسل میشدم به خدا و همش فکر میکردم ایا میتونم باز راه برم میتونم باز ورزش کنمو... و یه مدت همش فکر اینو داشتم که از همچی عقبم و باید جلوتر از اینا باشم و خلاصه همه اینا روهم حمع شد‌و کم کم شروع کردم به تقویت اعتماد بنفسم یسری دوستامو کمرنگ کردم(حالا کلا دوسه تا بودن😂) تو همین نی نی سایت چیزایی ک دوس داشتمو میخوندم نه تاپیکای بدبختی و همش سعی کردم خودمو تو شرایط خوب و دلخواهم قرار بدم و متنا و تاپیکای مربوط به اونو بخونم بعد کم کم شرایطم بهتر شد خودم کارامو انجام میدادم ریزو درشت و این به نظمم خیلی کمک کرد و از تنبلیم کم کرد، بعد تا مفتی اخساس نیاز به چیزیو نگنی دنبالش نمیری من احساس نیاز کردم که باید جلوتر از این حرفا باشم و خب هرچی که میخواستم باشم رو نوشتم قبل عید و راهای رسبدن بهشونم نوشتم و کم کم شروع به انجام بعضیاشون کردم و الان تقریبا همشونو دارم پیش میبرم یسریاشم البته نظرم عوض شد خط زدم، بار وانی کارایی که میخوام بکنمو برای خودم مثبت کردم همش چیزی که میخوامو با خودم تکرار میگنم، بعد درست کردن روتین غذا خوردنو چکاپ کامل خیلی بهم کمک کرد و یسری مشکلات روحی و جسمیو از بین برد الان خیلی سرحالم از صبح تا شب بت خوشحالی و انگیزه همه کارامو میکنم و روز بعدش با انگیزه بیشتری بیدار میشم و همش دعا میکنم هرکی مثل من بوده این تحول رو تجربه کنه، اهان راستی برای خودم تایم معقولم تعیین کردم ک مثلا من تا ۶ماه دیگه باید به سطح پیشرفته مکالمع زبان انگلبسی برسم اگه‌زودتر رسبدم که چه بهتر و همش با خودم مرور میکنم که اگه بشه چی میشه؟ فلان میشه بهمان میشه و نتایج خوب این کارمو مرور میکنم

ترک تحصیل هی من نمونه دولتی بودم با معدل 19.73 سال اخر دوازدهم اصلا افسرده شدم یعنی پارسال که نمی تو ...

ترک تحصیل من سر فشار بود ولی همش بخاطر فشار نبود 

نمیدونم شاید ی روزی حالم خوب شه دوباره شروع کنم درسو

هر چند ک منتظر ی روز خوب نیستم باید بسازم ی روز خوبو 

دوباره پا میشم دوباره میرم مدرسه 

از همه زخما خودمو رها میکنم 

عشق، زد ضربه بمن،  اسموونا رو دودی کردم،  نگاهم رو ب ماه،  میچکه اشکم چرا،  د،  قلبم باید بی حس شه،  این زندگی پر درده
ترک تحصیل من سر فشار بود ولی همش بخاطر فشار نبود  نمیدونم شاید ی روزی حالم خوب شه دوباره شروع ...

خوب میشه میگذره

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
والا یوگا رو امتحان کردم  دعا کردن امتحان کردم  فایده نداره  من اینطوری ام الان اس ...

منم همرو امتحان کردم حتی قرصم میخورم ولی درست نمیشه

این خیلی خوبه امیدوارم بهترین رشته رو بیاری💗

طراحی سایت با وردپرس انجام میدی؟پیش کی یادگرفتی؟

بله با ورد پرس چند سال پیش یاد گرفتم یه مدتم انجام میدادم الان دیکه سیستم ندارم و نمیتونم پروژه ای بگیرم فعلا به فکر یه شغل دیگم و کسب مهارتای دیگه اما خودمو دارم اپدیت میکنم و زبانای برنامع نویسی روهم یاد میگیرم(حتی اگه نخوام شغلم این باشه باز یه ورزش برای مغزمه🤫) خودم یاد گرفتم با سرچ اینور اونور