2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ولی نه همین حجمی که تزریق میکنی، با عکس های قبل تزریق مقایسه کنی متوجه میشی اثرشو

من بعد رژیم گونه هام شل شدن پایین اومدن قشنگ دو تیکه شد صورتم ولی با ژل قشنگ پر شد خیلی راضیم مدام میرم تمدید میکنم که برنگرده

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
2731
من بعد رژیم گونه هام شل شدن پایین اومدن قشنگ دو تیکه شد صورتم ولی با ژل قشنگ پر شد خیلی راضیم مدام م ...

هر ماه باید بری عریزم؟  چ مارکی زدی ،، ؟ 

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
من بعد رژیم گونه هام شل شدن پایین اومدن قشنگ دو تیکه شد صورتم ولی با ژل قشنگ پر شد خیلی راضیم مدام م ...

بعد یه مدت از 6 ماه ماندگاری به 1 سال میرسه البته بستگی به سرعت انزیم های بدنت هم داره ها، ولی دیدم بعضیا بعد چنبار شارژ کردن تا یکی دو سال براشون مونده

هر ماه باید بری عریزم؟  چ مارکی زدی ،، ؟

نه هر ماه سری اول که زدم دو ماه بعد بعدش چهار یا شیش ماه مارک نورامیس 

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
نه هر ماه سری اول که زدم دو ماه بعد بعدش چهار یا شیش ماه مارک نورامیس 

چند روز بایداستراحت کرد؟ من میخام برم طبیعی انجام بدم لبم رو ،ولی میترسم استراحت نتونم بکنم ، چند رور صورت ورم دارم؟ 

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
بعد یه مدت از 6 ماه ماندگاری به 1 سال میرسه البته بستگی به سرعت انزیم های بدنت هم داره ها، ولی دیدم ...

آره من الان چهار بار زدم دو بار دو سی سی دو بار یک سی سی دکتر گفت احتمالا تا دو سال هم بمونه

چند روز بایداستراحت کرد؟ من میخام برم طبیعی انجام بدم لبم رو ،ولی میترسم استراحت نتونم بکنم ، چند ر ...

استراحت چی من حتی کبود هم نشدم فقط بار اول به شوهرم گفتم سری های بعد نگفتم اصلا نفهمید

چند روز بایداستراحت کرد؟ من میخام برم طبیعی انجام بدم لبم رو ،ولی میترسم استراحت نتونم بکنم ، چند ر ...

ببین من گونه زدم ولی لب شنیدم یکی دو روز ورم داره ولی گونه ورمش مشخص نیست 

ببین من گونه زدم ولی لب شنیدم یکی دو روز ورم داره ولی گونه ورمش مشخص نیست 

گونه اتون چجوری بود گلم 

گونه اتون چجوری بود گلم 

یعنی چی؟ 

یعنی چی؟ 

درد داشتین ورم کرد؟چندروز گلم

2706