2733
2734
عنوان

بعد میگن خواهر شوهر بده

| مشاهده متن کامل بحث + 909 بازدید | 50 پست
ناراحت نشو اما مشخصه داری ریز ریز حسادت میکنی به زنداداش بیچاره ات.. اینهمه رنگ چرا حالا کرم؟؟؟‌ می ...

من ک گفتم اصلا حرف نزدم ک چرا رفتی اینجا چی میگی؟من اصلا ب روشم نیاوردم با این ک میکاپ کار دوست صمیمی منه 

اخه ب چیش حسادت کنم بخدا بیخود قضاوت نکن،من برا عروسی دختر داییمم کرم پوشیدم هیچ کس هیچی نگفت ،نه از ...

پس شما کلا از بیخ مشکل داری... اینهمه رنگ چرا کرم؟؟‍‍؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه ب چیش حسادت کنم بخدا بیخود قضاوت نکن،من برا عروسی دختر داییمم کرم پوشیدم هیچ کس هیچی نگفت ،نه از ...

زیادی مراعاتشو کردید پرو شده میخواد جلوه کنه؟ اخلاقشو خوب کنه ببینه جلوه میکنه یا نه ؟ رنگش فلان نباشه... کار شده نباشه... شما با لباس خونه بری ارایش نکنی بازم حرف توش هس چون از اول نباید ازش نظر میپرسیدین شما ام باید لباستون سوپرایز باشه عروسی یدونه داداش مگه الکیه 😉

زیادی مراعاتشو کردید پرو شده میخواد جلوه کنه؟ اخلاقشو خوب کنه ببینه جلوه میکنه یا نه ؟ رنگش فلان نبا ...

بهش بگو من هر لباسی با هر رنگی بخوام میپوشم  هر کس راضی نیست نیاد عروسی

اگه بازم کوتاه بیاید دیگه تا اخر عمرتون باید کوتاه بیاید 

2731
پس شما کلا از بیخ مشکل داری... اینهمه رنگ چرا کرم؟؟‍‍؟

زنک کور که عین عروسمون سلیطه ای و بی شخصیت اومدم بهت اینو بگم و برم که تو هم یه لجن حسودی مثل اون،دیشب عروسی بود و ننش و خاله هاش همه سفید و کرم پوشیده بودن،امثال شماها ذات ندارین وگرنه باید حالیت میشد من مشکل ندارم و یکی عین خودت پاچه بگیر عروسمون شده