2752
2734
من چیکار ب شما دارم خودت راضی هستی از خودت وهمین کافیه ولی همیشه وهمه جا صورت پر از صورت استخونی ...

من راجبه حرفی ک زدی گفتم چرا با خودت جنگ داری😂😂ضمنا افکارت مال چند دهه پیشه عزیزم جدیدا همه صورت استخونی دوس دارن بروز باش😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من راجبه حرفی ک زدی گفتم چرا با خودت جنگ داری😂😂ضمنا افکارت مال چند دهه پیشه عزیزم جدیدا همه صورت ا ...

من روی صحبتم با استارتر بود شما اومدی منو ریپلای کردی پس معلومه کی سره جنگ داشت😏

اون خنده های هیستریکم تحویل من نده معلومه ک داری ب صورتهای گرد وپر حسادت میکنی

آها پس این همه ژل وبوتاکس واس پر کردن صورت ک الان مث نقل ونبات همه جا انجام میدن مال چن دهه پیشه

؟؟

باش چون صورت تو استخوونیه الان استخوونی مده گریه نکن حالا

دیگه ریپلای نکن ک نمیخونم

ابد در پیش داریم......اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم💚خدایا امام زمان روازمون راضی  نگه دار💚
من روی صحبتم با استارتر بود شما اومدی منو ریپلای کردی پس معلومه کی سره جنگ داشت😏 اون خنده های ه ...

ای بابا هردو بیخیال بشین 

ارزش بحث کردن ندارع که عزیزم 

صورت هرشخصی چ پر چ استخونی درهرحالتی قشنگه 

حالا چون سابقه ها متفاوته نمیشه فقط یکیشون گفت خوبه که ❣️منم نظر کاربران خاستم بدونم ک بهم میاد یانه

https://harfeto.timefriend.net/17055120163806
ای بابا هردو بیخیال بشین  ارزش بحث کردن ندارع که عزیزم  صورت هرشخصی چ پر چ استخونی درهرح ...

عزیزم تو تاپیک زدی منم دارم نطرمو مث بقیه تو تاپیکت عنوان میکنم

حالا واقعا دلیلی نداره یکی دیگه بیاد منو ریپلای کنه

ی جوری ب خودش میگیره انگار من بااون بودم 

ب من چ ک صورت تو چ جوریه

من ادبت برام مهم بود ک نشونش دادی

ابد در پیش داریم......اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم💚خدایا امام زمان روازمون راضی  نگه دار💚
عزیزم تو تاپیک زدی منم دارم نطرمو مث بقیه تو تاپیکت عنوان میکنم حالا واقعا دلیلی نداره یکی دیگه بیا ...

مرسی ک نظر دادی حالا اشکال نداره اون کاربر هم چیز خاصی نگفت نظرهردوتون برام قابل احترامه

https://harfeto.timefriend.net/17055120163806
من روی صحبتم با استارتر بود شما اومدی منو ریپلای کردی پس معلومه کی سره جنگ داشت😏 اون خنده های ه ...

بیچاره دهاتی ژلو واسه تپلی میزنن یا برجستگی چقد تو حقیری

من نگفتم ک صورت تپلی زشته..مشخصه صورت تپلی داری ک انقد بهت فشار اومده سلیقه ی مشت دهاتی😂