2733
2734

وقت نماز عشاء بعد از وقت نماز مغرب و گذشتن وقت یک نماز سه رکعتی است تا نیمه شب شرعی. «وقت مخصوص» نماز عشاء به اندازه یک نماز چهار رکعتی مانده تا نیمه شب شرعی است. «وقت مشترک» نماز مغرب و عشاء، میان دو وقت مخصوص آن‌ها است.

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
عزیزم اطلاعات غلط نده

بخوای از لخاظ شرعی حساب کنی فاصله اذان صبح و مغرب رو کساب میکنی و تقسیم به دو میکنی که الان میشه حدودا 7 ساعت و این زمان رو به زمان اذان مغرب اضافه میکنه میشه از لحاظ شرعیش ولی در اصل هر نماز تا اذان بعدی قضا نمیشه

مرنج و مرنجان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخوای از لخاظ شرعی حساب کنی فاصله اذان صبح و مغرب رو کساب میکنی و تقسیم به دو میکنی که الان میشه حدو ...

اینجوری باشه که نماز صبح هم تا اذان ظهر وقت داره و قضا محسوب نمیشه😁

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2731
بخوای از لخاظ شرعی حساب کنی فاصله اذان صبح و مغرب رو کساب میکنی و تقسیم به دو میکنی که الان میشه حدو ...

این ۷ ساعت رو چطور به دست اوردی؟

از اذان مغرب تا اذان صبح حدودا ۹ ساعت هست، تقسیم بر ۲ میشه چهار و نیم 

نماز صبح فرق میکنه تا طلوع خورشیده 

پیشنهاد میکنم یه بار رساله مرجع تقلیدتو بخونی 

پیشنهاد میکنم یه بار ساله ی مرجع تقلیدتو بخونی

تو رساله بحثهایی عمومی مطرح میشه که عموما گفتن تا ساعت 12تا۱۲:۳۰ این که تقسیم بر دو میشه اذان صبح تا مغرب نظر امام خمینیه 

مرنج و مرنجان
از اینطرف حساب کنید باید برای همین روز رو 

از اذان مغرب امروز تا ادان صبح فردا. شما برعکس حساب کردید