2733
2734
عنوان

آنقدردلم گرفته ک خیلی حالم بده آخه چرابایدقسمت من همچین شوهری باشع

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 23 پست
اشتباه نکن بخدا من عکسمو گذاشتم اینستا باورشون نمی شد خودمم غرور کجا بود

شاید  تا دیدی عاشق چهره شدن زودی قبول کردی و بدون تحقیق ازدواج کردی اره ؟ چون اینم ب خوشگلی ربط داره

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)

تاپیکاتو نخوندم ولی تنها راه خوشبختی سازگاری و پذیرش و وفق دادن خودت با شرایطه حالا میخواد هر چی باشه این تویی که باید راهشو پیدا کنی وگرنه هرکی از یه چیزی تو زندگیش متنفره اگر بددهنه قلقشو یاد بگیر نذار به اونجا کشیده بشه اگر رو خانوادش حساسه خیلی احترام بذار خیلی جاها خودتو باهاشون وفق بده نه همیشه و ... یاد یکی افتادم میگفت شوهرم خیلی بی شعوره مثلا وقتی مهمون داریم چه قبلش چه حین مهمونداری هیچ کمکی نمیکنه هیچ ،  معاشرتم نمیکنه پشتشو میکنه به مهمونا تلویزیون میبینه همش آبرو میبره منم اولا حرص میخوردم دعوا میکردم دیدم فایده نداره شل کردم بی خیال شدم دیگه آرامش گرفتم همه هم از اول میدونن اخلاق اینو چیزی رو نمیشه پنهون کرد ولی یکی دیگه تو فامیل داریم زنه ۸۰ سالشه از ۱۸ سالگی تو خونشون دعواست هیچ فایده ای هم نداشته فقط خودش از شدت عصبی شدن تشنج میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باورت میشه هرروز باخانوادش جنگ داش تایه سالبعدعروسیمون هم همینطوربودولی ادمی ک اصلااااا کینه های نیس ...

تا بچه نداری جدا شود و نجات بده خودتو 

شوهر منم همینجوریه خوب بشو نیست

2731
شوهر منم همینه تازه تا مدت ها ریز مسائل خونمون رو همه خانوادش می‌دونستن خیلی ساده و احمق بود الان که ...

واقعا که براهمه مردای بیشخصیت متاسفم آخه زندگی زناشویی چهارچوب داره بیشخصیتا شوهرمنم  توجمع باهام دعواراه میندازه وبدوبیراه میگه

لایق پرستش است !!! کسی ک دراین بی مهری ها جانانه محبت میکند💔
نه مجردم

🤐 پس چرا بدبختی 

این نظریه خوشگلا بدبختن و زشتی خوشبخت واسه دوران متاهلیه 

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
شما بچه دهری چیکارمیکنه شوهدت 

آره دارم از اول بددهن بود اصلا وابسته به خانواده نبود ولی بعد عقد ما چه ادعاهایی که در نیاورد مثلاً وابسته اوناهستم وبه خاطر اونا با من هر رفتاری داره عوضیه درکل

2740
آره دارم از اول بددهن بود اصلا وابسته به خانواده نبود ولی بعد عقد ما چه ادعاهایی که در نیاورد مثلاً ...

خدالعنتشون کنه مخصوصا شوهرمو

لایق پرستش است !!! کسی ک دراین بی مهری ها جانانه محبت میکند💔