2733
2734

هم قد شکیرایی که 😍

میشه لطفا برای سلامتی و ظهور حضرت مهدی عج یه صلوات بفرستی🌹 ❣ الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ ❣💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک💚      «سلاما على قلبُ يتألمَ قبلُ المنامِ ويبكيُ بكاءَ العالمُ ولمِ يشعرَ بهِ احدُ.»سلام بر قلبی که قبل از خواب درد می‌کشد و به وسعت دنیا می‌گرید و کسی آن را احساس نمی‌کند...

من قدم ۱۵۴ هست تا حالا کسی مسخره ام نکرده

به روم نیاورده

چون احساس کوتاهی قد نداشتم تا الان

حتما پشت سرم گفتن ولی اون پشت سر هست

در ضمن چاق نیستم کفش پاشنه ۳ تا ۵ سانت میپوشم

مانتو شلوار گشاد و کوتاه نمیپوشم که کوتاه نشونم ندن

فقط یکبار جاریم که قدش بلنده گفت  پسرم( که ۱۳ سالشه ) هم قدت شده

با لبخند گفتم قد مهم نیست  ان شالاه عقلش زیاد باشه !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من قدم ۱۵۰ هستش هیشکی هم نمیتونه مسخره ام کنه چجوری مسخره ات میکنن و کیا این کارو میکنن با اینکه شو ...

پسرای ۱۸۲ گیر دخترای ۱۵۰ سانتی میان بعد ما که قدمون بلنده پسرای کوتاه میفتن گیرمون😂😂

2731