2752
2734
چه کارایی رو میتونیم بدون وکیل توی دادگاه جلو ببریم. اگر خودمون نخوایم میتونیم بدون وکیل گرفتن از ک ...

بد نیست ولی وقت گیره و ممکنه اشتباه طرح کنید و دیگه نتونید کاری کنید .مثلا من ی موکل داشتم رفته بود جعل طرح کرده بود و منع تعقیب داده بود دادسرا حالا بعد چند سال اومده پیش من ک چ کنم خب عزیزم الان دیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بد نیست ولی وقت گیره و ممکنه اشتباه طرح کنید و دیگه نتونید کاری کنید .مثلا من ی موکل داشتم رفته بود ...

ممنون از راهنمائیت ❤🌹

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.
بعید میدونم نتیجه بگیرید

وای من خب الان چیکار کنم توی شرایط سختیم 

خانواده گیر دادن طلاقش بده خودش میخاد اذیت کنه دادگاه میاد میگه دوسسش دارن بگرده 

خودش بهم روز دعوا گفت طلاق ولی بعدش توی شورا گفت ن میخاماش 

دعواشد بین خانواده ها بی حرمتی مشکل اساسی نداشتم دنبالم نمیاد زندگیم واقعا خوب بود مشکل اساسی نبودش توی زندگیم 

اصلا نمیدونم چیکارکنم