2737
2739
عنوان

کرونا سرکاری بود نه؟شما دیدید کسی فوت کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 59 پست
هیشکی حتی از اقواممون هم کسی برای کرونا بیمارستان بستری نشد 

منم بخاطر همین فک کردم سرکار بودیم ولی اینجا خیلیا نوشتن اشناهاشون فوت شدن مخم گوزید والا نمیدونم شاید واقعا بوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بابای دوستم پدربزرگ شوهرم ریه هاش نابود شده بود که فوت کرد و داداش یکی دیگه از دوستام که 6سال ...

راست میگی بچه ۶ ساله فوت کرد 

الهییی 

نعره هیچ شیری خانه ی چوبی را خراب نمیکند،من از رفتار بی سر و صدای موریانه ها میترسم.
2731

پدر دوستم 

شوهر همسایمون

خیلیای دیگه این حرفا چیه خدایی 🤦🏽‍♀️

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2738

بله زیاد 

چه خانواده هایی دیدم عزیزشون را از دست دادن و شیرازه خانواده پاشید 

یه تازه داماد که تازه یک ماه بود عروسی کرده بود 

یه پدری که منتظر تولد بچه ش بود 

چه جوانهایی 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 

اگه تو پیک کرونای دلتا ک روزی 700نفرفوتی داشت و بیمارستاناجای بستری کردن نداشت خودت یا اطرافیانت کروناگرفته بودین میفهمیدی چون تو اون روزا تو شرایط ما نبودی که خودت هم کرونا داشته باشی هم بابات ک یکی از عزیزترین ادمای زندگیت کرونا بادرگیری ریه گرفته باشه و دنبال دارو و بیمارستان برا تزریق داروش نبودی بااینک خودت  حالت بده  ومریضی ولی از استرس قلبت تودهنت باشه  تواین شرایط نبودی فکرمیکنی شوخی بوده چون جای اونایی ک عزیزی از دست دادن خدای نکرده نبودی چون خودت تجربه درگیری ریه نداشتی اگ ن ی روزم دلت نمیخاست اون روزا برگرده

خالم. دخترداییم  پسرخالم همشونم زیز ۴۰ سال بودن

همشون فوت کردن

کرونا گرفتیم همه ی ما دلتا هم گرفتیم

من خودمم ۲۷ سالم بود نزدیک بود فوت کنم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

[QUOTE=335720537]راست میگی بچه ۶ ساله فوت کرد  الهییی [/QUOT

متاسفانه داغون شدیم😔

فقط 38 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(درخواست دوستی ندید لطفاً).  تیکر لاغریه                          (وزن فعلیم ۱۰۶ با قد ۱۶۳) یه روز تغییرش میدم و به هدفم میرسم ۱۰٫ اردیبهشت٫🤍
اگه تو پیک کرونای دلتا ک روزی 700نفرفوتی داشت و بیمارستاناجای بستری کردن نداشت خودت یا اطرافیانت کرو ...

والا منم دقیقا شهریور ۱۴۰۰ که پیک دلتا بودش دلتا رو گرفتم همون سرماخوردگی بودش والا . بخاطر این فک کردم سرکارمون گزاشتن باورم نمیشد که اومدم اینجا پرسیدم

منم بخاطر همین فک کردم سرکار بودیم ولی اینجا خیلیا نوشتن اشناهاشون فوت شدن مخم گوزید والا نمیدونم شا ...

ولی خب یه عده واقعا فوت شدن ولی ما نداشتیم از طرفی اون دوران واسه یه عده خوب بود مثلا طرف اوردوز میکرد یا خودکشی به همه می‌گفتن کرونا گرفته فوت کرده همه هم باور میکردن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706