2752
2734
عنوان

فیلم عروسی لری+فیلم😚🤍

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 74 پست

نازاره عروسیه لورو 😍❤

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋
من فکر میکردم کرد ها فقط این شکلی میرقصن🧑‍🦯

این رقص ۹۰ درصد لراس و شهر های کمی از کرد ها که نزدیک لرستانن

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
طرف یاسوج بودن  وای باورکن همه جمعیت گریه میکردن برااون اهنگه  ماام ک اصلا نمیفهمیدیم چی ...

😂😂عزیزم چی بگم والا

تاحالا نرفتم عروسی اونا

ولی مثلا لرا چون پراکنده ان دیگه هرکدوم توی هر شهر افتادن تغییر کردن

و خب نصف ایرانم لر و کلا ممکنه فرق داشته باشه رسم رسومات

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
طرف یاسوج بودن  وای باورکن همه جمعیت گریه میکردن برااون اهنگه  ماام ک اصلا نمیفهمیدیم چی ...

عو بیا عروسی های ما شبیه عیده تا یه ماه اترژیت پر میشه اونا گریه میکردن حتما دلیلی داشته عروسی هامون زبان زده از لحاظ جمعیت..غذا.. رقص 🥰

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍
عو بیا عروسی های ما شبیه عیده تا یه ماه اترژیت پر میشه اونا گریه میکردن حتما دلیلی داشته عروسی هامون ...

انگار اهنگ خداحافظی باعروس بود ولی خدایی ایتم بی خودی بود ریزو درشت اشک میریختن

ایشالله که همیشه به شادی باشین از کلیپتون مشخصه

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
عزیزم ماهم شمارو دوست داریم ❤

قربونت❤️‍🔥

زبون کوردی خیلی سخته یاد گرفتنش؟🥲🤍

💚تنها توکلم به خدا و بعد از خدا به خودشه💛‌🛑دیگ قول میدم بحث نکنم 🙂چون کاربری قبلیمو بخاطر دعوا با ی کاربر بی فرهنگ ب چخ دادم و میرسیم ب جمله معروف ((جواب ابلهان خاموشیست)) از دوستای نی نی سایتیم معذرت میخوام چون مجبور بودم بگم حوصله بحث ندارم😘🧡👈🏻 (((توجه کن تویی که توهین میکنی تو ی مادر هشت پایه 🐙🦑 پدر کوسه ای🐋)))
بختیاریام لرن:|

در نوع لباس  گویش مراسمات و... متفاوتن

خشمِ بیش از حد گرفتن ، وحشت آردو لطفِ بی‌وقت ، هیبت ببرد! ›‹ نه چندان درشتی کن ك‌‌ از تو سیر شوند ؛و نه چندان نرمی ك‌‌ بر تو دلیر شوند :)!🔏'🌱›