2733
2734
عنوان

خانما باردارم بچم بریچه کمکککک

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 24 پست
منم دو روز پیش مثل شما بودم شکمم سفت شده بود  دیروز که سونوگرافی داشتم گفت بچه بریچ شده فک کنم ...

اره منم رفتم امروز گفت طبیعی هست این دردا و باید تحمل کنی بچه جاش تنگ شده فشار خیلی میاره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
اره منم یوقتایی شکمم درد میاد وسفت میشه اصن نمیتونه خیلی تکون بخوره  من طبیعی27 اردیبهشت سزاری ...

عزیزم طبیعی هم خیلی درد داره خیلییی بعد اینکه ادم زایمان میکنه بازم درد و جایی بخیه کمر درد و ... درد هست هنوز 

ولی سزارین حداقل درد از یک طرف آدم داره بعدش فقط قبل زایمان دردی نداره دیگه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر که به من گفت اینا دردای ماه که باید تحمل کرد انشالله زایمان خوبی داشته باشی 🌸🌸🌸

من اولی طبیعی بود وزن بچم ۲۸۰۰ بود زیادم‌نبود ولی خیلی درد داشت خیلیییی  زیاد تحملش واقعا سخت بود 

این یکی سزارین هست از اینم خیلی میترسم شکمم پاره شه فشار دادن بعد از عمل اولین راه رفتن اینا استرس زایمان خیلیییی دارم خیلیی زیاد  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم طبیعی هم خیلی درد داره خیلییی بعد اینکه ادم زایمان میکنه بازم درد و جایی بخیه کمر درد و ... در ...

اره خوب درد زیادی داره طبیعی بلاخره جای بخیه هاش بدجاس خیلی اذیت کنندس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
17شهریور صبح قشنگی بود وقتی فهمیدم تو رو دارم خدایا شکرت ❤ خوشبختی یعنی یه دنیا قشنگی رو توی دلت حمل کنی .اخرای پاییز فهمیدیم نی نی مون یه دختر کوچولوی ناز که توی دلم و اومده بشه همه زندگی مامان و باباش ❤👪
2731
من اولی طبیعی بود وزن بچم ۲۸۰۰ بود زیادم‌نبود ولی خیلی درد داشت خیلیییی  زیاد تحملش واقعا سخت ب ...

میدونید چیه من از همین پاره شدن شکم میترسم وفشار بعدش 

ولی اگه دومی ام طبیعی بود شاید راحت تر بودین دیگه شکمتونم بخیه نمیخورد ولی خوب دکترتون و خودتون از شرایط بدنیتون بیشتر اگاهید انشالله که زایمان راحتی داشته باشید اصن درد بعدش براتون خیلی نباشه و خیلی زود سرپاشید😘😘 ولی واقعا زایمان ترس داره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
17شهریور صبح قشنگی بود وقتی فهمیدم تو رو دارم خدایا شکرت ❤ خوشبختی یعنی یه دنیا قشنگی رو توی دلت حمل کنی .اخرای پاییز فهمیدیم نی نی مون یه دختر کوچولوی ناز که توی دلم و اومده بشه همه زندگی مامان و باباش ❤👪
میدونید چیه من از همین پاره شدن شکم میترسم وفشار بعدش  ولی اگه دومی ام طبیعی بود شاید راحت تر ...

بچه من بریچ هست مجبورم سزارین کنم کلا دومی رو میگن طبیعی راحتره

انشالله عزیزم خودتم زایمان خوب راحتی داشته باشی دیگه اخراش هستیم چیزی نمونده با همه ی سختی هاش و خوبی هاش داره تموم میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه من بریچ هست مجبورم سزارین کنم کلا دومی رو میگن طبیعی راحتره انشالله عزیزم خودتم زایمان خوب راحت ...

ممنونم عزیزم انشالله صحیح و سالم بدنیا بیان همه اینا میگذره 😘😘😘😘😘

موقع زایمان خیلی دعا کن برامون 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ممنونم عزیزم انشالله صحیح و سالم بدنیا بیان همه اینا میگذره 😘😘😘😘😘 موقع زایمان خیلی دعا کن برام ...

ممنون عزیزم چشم حتما 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم عزیزم انشالله صحیح و سالم بدنیا بیان همه اینا میگذره 😘😘😘😘😘 موقع زایمان خیلی دعا کن برام ...

سلام عزیزم خوبی زایمان کردی؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40