2733
2734
عنوان

تاپیک ۴ نفری ختم

| مشاهده متن کامل بحث + 1421 بازدید | 362 پست

حزب ۳ با من 

حزب ۴ با دوستمون کاربر باروکا 

دوستان امروز ختم تموم کنید و اعلام کنید چون از فردا باید ادامه داد 

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 😅 دوستان دعا کنید دخترم سالم بیاد بغلم چون ۶ ماه اول بدترین روزا هارو داشتم 🥺
فدات گلم ممنون از همراهیت و انشالله حاجت شما برآورده میشه و ممنون بابت اینکه آنتایم بودید و اینکه خو ...

عزیزم از فردا شروع کنیم یا منتظر دوستان باشیم اول اعلام آمادگی کنن بعد شروع کنیم؟؟ 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم از فردا شروع کنیم یا منتظر دوستان باشیم اول اعلام آمادگی کنن بعد شروع کنیم؟؟ 

متاسفانه دوستان ختم روزانه انجام نمی‌دن و میزارن رو هم میشه در حالی که روزانه هست و الان ما باید فردا بریم ختم بعدی 

نه فردا بزارم اگه نخاستن که باید دنبال افراد جدید باشم اگه بخوان باید دیگه یکم جدی تر باشن نسبت به ختم روزانه که انشالله بدرستی انجام بشه 

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 😅 دوستان دعا کنید دخترم سالم بیاد بغلم چون ۶ ماه اول بدترین روزا هارو داشتم 🥺