2733
2734
عنوان

دیشب بامادرشوهرم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 26 پست
یک کلام بگو همسرم نمیخاد و با همسرم هماهنگ کن تا کمتر دخالت بکنن

اتفاقا اینم بهش گفتم ولی دست از سرمان برنمی‌دارد البته نه تنها ازمن یه جاری هم دارم بیچاره دوتا دختر داره به اونم گیر میده

سنت کجاش کمه ماشالله جات بودم میاوردم همه شرایطتم ک اوکیه هر چ سنت بره بالا دیگه نمیخوای دوتا باهم بزرگ میشن عالیه از حالا هم بی احترامی نکن چون اگر از چشمش بیافتی دیگه تا اخر افتادی.‌‌ ولی شرایطت خوبه نه نیار بعد پشیمون میشی بعضیا هم یک بچه میارن یک فاصله زیادی میزارن تا بچه بعدی یا دیگه بچه دار نمیشن باید دنبال دکتر بدوون یا فاصله با بچه زیاد میشه همو درک نمیکنن و...‌

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته که این موضوع مربوط به خودت وشوهرته نه کسی دیگه.اما اونم مادربزرگه شاید دلش واسه نوه میسوزه نمیخواد تنها باشه این حرفارو به ماهم میگفتن دعوانداره که اوقات خودتم تلخ میکنی. من الان28سالمه دوتا پسر دارم دومی رو اوردم خیلی روی اولی تاثیرات خوبی داشت مستقل شد هم بازی پیدا کرد الانم خیلی هواشو داره جایی هم میره میبینه بقیه ابجی یا یا داداش دارن خوشحاله اما قبلن غصش میشد که تنهاس..اگر خونه و وسیله دارین میتونی بهش فکرکنی اختلاق سنی زیاد بین بچه ها اصلا خوب نیست بنظرمن الانشم دیر آوردی 

حس بودنت، قشنگترین حس دنیاست❤️❤️همیشه باشی عشق من... 
2731

۲۵ سالگی برای بچه دوم زوده؟

۱۷ سالگی برا بچه اول مناسبه؟

خب ببین سن رو بهانه نکن چون کسی قبول نمیکنه.

رک بگو فعلا بچه نمیخوام.

خودم باید تصمیم بگیرم کی میخوام. چون همه کارای بچه به عهده خودمه

کاش تو که درگیر بچه بودی بجه دومم این چند سال میاوردی الان دیگه اونم از آب و گل در اومده بود میتونستی به برنامه خودت برسی

يک‌ روز كه تصورش را نمیكنی،جايی كه در خواب هم نديده‌ای،لحظه‌ای كه به هيچ چيز فكر نمیکنی،و تازه رها شده ای از بند آرزو،از جانب پروردگار دريافت خواهی كرد ،چيزی فراتر از آنچه در طلبش بودی...

من نمیگم که نمیارم من با شوهرم پسرخاله دختر خاله ایم و طرف های ما خیلی زود شوهر میدم خالمم تا دید من خواستگار زیاد دارم اومدخواستگاری ومن بخاطر اون زود ازدواج کردم همسرم خیلی آدم مهربونم وحرف گوش کن هستش بچه توانم بخدا ناخواسته بود

ببخشید شما تو یه پست قدیمی گفته بودین میهواین بچه رو واسه آسم‌ببرین کلینیک آسم و آلرژی تهران خواستم ...

سلام عزیزم بله بردم‌ ولی نتیجه نگرفتم اونم همون دارویی هایی رو داد که همین جا برای نوشته بودن الان میبرم پیش دکتر پرویز شاهنظری تو شهر خودمون میانه دیگه نه قرص مصرف می‌کنه نه اسپری خوشبختانه به امید خدا خیلی خوب شده

سلام عزیزم بله بردم‌ ولی نتیجه نگرفتم اونم همون دارویی هایی رو داد که همین جا برای نوشته بودن الان م ...

خداروشکر ببخشید مشکل پسرتون چی بود؟پسر من تو سرماخوردگی گاهی افت اکسیژن داره