2733
2734
عنوان

يک صفحه قرآن بخوانیم 💙

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 64 پست

🌹سلام قرائت شدند خدا خیرتون بده

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

🌹انشا الله که ازاین پریشونی  ودل آشوبی زندگیشون دربیاد وزندگیشون پر شادی وآرامش بشه 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
🌹سلام قرائت شدند خدا خیرتون بده اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم  🌹انشا الله که ازا ...

قبول حق 🤲🏻 حاجتروا 💚 💙 

الهی آمین یا رب العالمین 🤲🏻 

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌸

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌿

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام عزیزدلم وقت بخیر  ، ان شاالله نور و عشق خداوند همیشه تو زندگیتون جاری باشه 🙏❤️😘

برای دوست عزیزمون دعا کردم ان شاالله بهترین اتفاق  براشون پیش بیاد و کنار همسرشون ، باعشق و علاقه و صفا و صمیمیت زندگی کنن 🙏

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤
سلام عزیزدلم وقت بخیر  ، ان شاالله نور و عشق خداوند همیشه تو زندگیتون جاری باشه 🙏❤️😘 برای دو ...

برقرار باشی خواهرقشنگم💖

شبتون مملو از نور الهی🤲🏻

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2731
سلام دوستان خوبم به تاپیک نور خوش آمدید 💚  @تبسم288   @reyyhaan   @sbmimi ...

سلام گلم قرائت شد ان شاالله که گره از مشکلات همگی دوستان باز بشه به لطف خداوند بزرگ وعاقبت بخیروخوشبخت وسعادتمند  باشید