2733
2734
اره تو یه تاپیکی بودن تعدادشونم کم نبود. تهشم گفتن به شما چه شما فکر میکنین تو پریود خودتونو میشورین ...

بعضیا هم دستی اینجوری میگن که حرص بقیه رو دربیارن پس بیخود نیست تو خیابون یهو آدم میخواد خفه بشه

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
من خودم زینک ولی خاهرم دست خودش نیست از حموم ک میاد یک ربع بعدش شدید بوی عرق میده همه راهام امتحان ...

عزمزم. منم با این مسأله خیلی مشکل داشتم. یه تبلیغی تو بله دیدم، پود ضد عرق حیات. الان ۳ روزه که به دستم رسیده.  خیلی عالیه. عرق میکنم، ولی بو نمیده. خیلیییییی خوشحالم. خانومه میگفت کاملا گیاهی هست و ضرر نداره اصلا. دیگه نمیدونم. ولی تو این ۳ روز حس خیلی خوبی دارم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضیا هم دستی اینجوری میگن که حرص بقیه رو دربیارن پس بیخود نیست تو خیابون یهو آدم میخواد خفه بشه

تا لحظه آخر از خودشون دفاع کردن یکیشون می‌گفت خونوادم میگن بو میدی برو دوش بگیر ولی سلامتی خودم مهم تره. ازش پرسیدم چند روزه حموم نرفتی پیچوند

منم از شامپو بدن شون استفاده میکنم رایحه ی توت فرنگیشو دوس داشتم و انارش ولی نداشت مجبور شدم الوئه و ...

من توت فرنگی استفاده نکردم اما انارش فکرکنم یه بار استفاده کردم بعدش بدنمو با روغن نارگيل چرب میکنم عااالیه یعنی اینقدر پوست بدنم لطیف میشه که چی بگم ولی زیاد نه به اندازه آلوئه ورا هم عالیه 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2731
تا لحظه آخر از خودشون دفاع کردن یکیشون می‌گفت خونوادم میگن بو میدی برو دوش بگیر ولی سلامتی خودم مهم ...

وااااایییییی یا خدا اصلا اون لحظه آدم لباسشم حتی اگر تمیز باشه بو میگیره چون عرقش نجسه بو میده اتفاقا حموم خیییییلی خوبه من زمانی که پریودم ولی هرکار میکنم به اندازه همیشگی نمیاد میرم دوش آب گرم قشنگ زیر شکم و کمرمو ماساژ میدم میام بیرون راحت میشم در طول پریود هم حتما باید بریم اصلا این قسمت ببخشید معذرت میخوام وا....خییییییییلی حساسه تمیز نباشه عفونت میاره

وااااایییییی یا خدا اصلا اون لحظه آدم لباسشم حتی اگر تمیز باشه بو میگیره چون عرقش نجسه بو میده اتفاق ...

اره دقیقا من خودم روز قبل از پریود میرم حموم روز دوم به بعد هم میرم. فقط روز اول نمیرم چون دردم شدید میشه

اره دقیقا من خودم روز قبل از پریود میرم حموم روز دوم به بعد هم میرم. فقط روز اول نمیرم چون دردم شدید ...

آره میفهمم چی میگید، دیگه بعضیا عادت کردن به بوی خودشون فکر دیگرانم نیستند