2733
2734
عنوان

بچم ده ماهشه هیچی نمی‌فهمه لطفا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 43 پست
خدا شفات بده دوتا کتاب بخر بخون هر کدپم از اینا یه سنی داره یکسال یکسالو‌نیم متوجه اشاره میشه بچه ...

اتفاقا بیشتر از هر مادری مطالعه دارم کلی اشتراک دارم تو گهواره روموکو نی نی پلاس ولی با اون همه تمرین انتظار می‌رفت که یکم پیشرفت کنه درضمن وقتی میدونید قصد بی احترامی دارید نظر ندید لطفا کلی تاپیک غیبت مادر شوهر و خواهر شوهر هست اونجا بهتون احتیاج دارن

💕💕💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدا خودتو شفا بده اول. اون بچه نرماله خودت باید بری پیش دکتر فک کردی هرچی بیشتر باهاش کار کنی ز ...

آره مثل شما که فک میکنی حرف زشت بزنی خیلی شاخی منم اینطور فکر میکنم😀

💕💕💕
اتفاقا بیشتر از هر مادری مطالعه دارم کلی اشتراک دارم تو گهواره روموکو نی نی پلاس ولی با اون همه تمری ...

همینکه گهواره و نی‌نی پلاس رو کافی میدونی یعنی هنوز جای کار داری خودت عزیزم.

اینکه بفکر بچتی عالیه ولی منابع خیلی بهتری وجودداره.

برای مثال دوره تعلیم و تربیت دکترهلاکویی رو‌گوش کن دقیییییق روز به روز رو برات گفته.

از افراد متخصص و‌دوره های معتبر و کتابهای مورد تایید استفاده کن.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
من دعای خیر کردم برات کجا حرف بد زدم😂

ممنون شما برو یاد بگیر نگرانی های یه مادر رو به تمسخر نگیری هر مادری ممکنه نگران بچش باشه منم هزارمین بچم نیست به اطلاعاتشون می‌رسونم اولین بچمه و این نگرانیهای من کاملا طبیعیه 

💕💕💕
ممنون شما برو یاد بگیر نگرانی های یه مادر رو به تمسخر نگیری هر مادری ممکنه نگران بچش باشه منم هزارمی ...

منو ببخش گلم حق با شماس

عنوان تاپیک رو که دیدم ناراحت شدم گفتم شاید علائم اوتیسمی چیزیه

بعد توضیحاتو که خوندم هم خندم گرفت هم برگام ریخت هم دلم برا بچه سوخت

برا همین واکنشم بد بود.

معذرت🌹

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
کلی برنامه نصب کردم و شبانه روز باهاش تمرین میکنم ولی هیچ عکس العملی نمی‌بینم کلی برای داستان میخونم ...

عزیز من خیلی زوده ،  ده ماهش هست ،ده ساله نیست  ،گناه  داره ، استرسی و عصبیش نکن ،زود ح ق بزنه که چی یشه ؟ هر چیزی به وقتش اتفاق میفته ، لحنت هم باهاش اروم و ملایم و مهریون کن ،مدرسه که نیست براش کتاب میخونی و چس یادش میدی همون موقع میخوای ازش امتحان بگیری . هنوز نوزاده ، شما باید مطالعه کنی در رفتار با نوزاد و کودک بهتر میتوتی بچه رو درک کنی و مناسب سنش ازش انتظار داشته باشی ،کاری هم نداشته باش ک بچه ی فلان ننه قمری تتو این سن حرف زده و راه رفته و... هر بچه  سیستمش یه جوره و

نه با صدای نرمال

] نه با صدای نرمال  

ننگران نباش تمام رفتاراش عادی هست ،هرچیزی رو سمت دهنش میبره که محیط اطرافش رو بهتر بشناسه ، غذا رو خوبه برای استفلالش میذاری جلوش اما بدون که مثل اذم بزرگ تمیز نمیخوره و به همه جا میماله، زیر پاش سفره یه بار مصرف بزرگ پهن کن و بذار لذت ببره و راحت باشه ، و خودت هم کنارش مراقبش باش و باهم از این روزا لذت ببرید و بخندید و کیف کنید و بعدش با روی خوش تمیزش کن ،  که دنیا ارزش هیچ اعصاب خوردی نداره  و زود این روزا میگذرهه و بزرگ میشه