2752
2734
كردم متاسفانه از يه جايي به بعد برعكس شديم اون پررو شد من ضعيف.اصلا باورش نميشد كه باهاش دوست شده با ...

به نظر من ازش دور شو شوهر خواهرم همچین شخصیتی داره تا خواهرم حرفی بزنه ضایع میکنه در حالی که خودش هم مالی نیست .خواهرمکلا اعتماد به نفسش رو از دست داده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه من شاغل نيستم فقط سطحم بالا بود و اين تاحالا كسي بهش پا نداده فقط من گفتم خونوادم چطورن و ظاهرم ...

ادمی که هدف داره بدون اموال خانواده شم یه روزی می تونه به مادیات برسه ربطی به این نداره که شما چون الان شاغل نیستی و چون از ماشین خانواده استفاده می کنی یعنی هدف نداری شاید تو اینده هم شاغل شدی و هم به درامد بالایی هم رسیدی مشکل این طرف مقابلت اصلا دوست نداره شما رو اون طور که هستی ببینه فقط دوست داره چیزهای که خانوادت در اختیارت گذاشتن رو ببینه و بگه تو هیچ هدفی نداری، از الان فاز حسادت گرفته در کنار این ادم افسرده نشی یا اعتماد تو از دست ندی خوبه چون تا می تونه به صورت نامحسوس داره رو مغزت کار می کنه

2731