2733
2734
عنوان

تازه فهمیدم هشت هفته باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 21 پست
یعنی تو بارداری ال دی خوردی

آره چون دکتر خرم تشخیص نداد بارداری رو..

تازه الانم بخاطر حالت تهوع زیاد و کم شدن خون پریودی رفتم دکتر که تو سونو کرد ببینه وضعیت تخمدانام چطوره دید باردارم 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
آره چون دکتر خرم تشخیص نداد بارداری رو.. تازه الانم بخاطر حالت تهوع زیاد و کم شدن خون پریودی رفتم د ...

چقد خوردی؟خیلیا هم میگن خوردیم بچه مون سالم بود پیشنهادم اینه بزار روند طبیعیشو حفظکنه یعنی تلاش نکن واسه نگهداشتنش چون اگه سالم باشه خودش میمونه

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد خوردی؟خیلیا هم میگن خوردیم بچه مون سالم بود پیشنهادم اینه بزار روند طبیعیشو حفظکنه یعنی تلاش نکن ...

کل ۲۱ روز رو...

احمق گفت کامل مصرف کن

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
چقد خوردی؟خیلیا هم میگن خوردیم بچه مون سالم بود پیشنهادم اینه بزار روند طبیعیشو حفظکنه یعنی تلاش نکن ...

توکل برخدا. 

هرچی خواست خداست پیش میاد وظیفه من دعا کردن برای سلامتی و حفظشه و مراعات کردن 

ما بقیش دست خداست 

2731
دکتر نیستن ک دکترای الان.توکل بخدا.چندوقت بود منتظربچه بودی

دوسال و اندی

دوسال و اندی

میگم خیلیا شنیدم‌گفتن قرص میخوردم و باردار شدم توکل بخدا شما مراقب خودت و نی نی باش دیگه بقیه ش بسپر بخدا انشتلله کمکت میکنه

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من