2733
2734
عزیزم شما برای زایمان طبیعی میرین یا سزارین راستش من پسرم طبیعی بدنیا اومد میترسم از درداش

خب طبیعی درداش قبل دنیا اومدن بچست..ولی سزارین برعکسه

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله...روش اپیدورال میگن برا طبیعی خوبه نمیدونم دیگه چه روشایی اومده برای درد کم

اپیدورال خیلی خوبه منم قبل بارداری اولم تحقیق کردم ولی نشد ک بزارم.

حتما اپیدورال کن و نرمشا رو فراموش نکن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
😘شمام بچه دارین گلم؟

من اولین بارداریمه.. ۸هفتمه ... رفتم سونو گفت مبارکه دوقلو عه 🥺 .. قلب شونم تشکیل شده بود... خیلی استرس دارم .. 

من تازه ۲۰سالمه .. چند روز پیش دومین سالگرد ازدواجمون بود.. اصلا توقع نداشتم به این زودی صاحب ۲تا بچه بشم 

من اولین بارداریمه.. ۸هفتمه ... رفتم سونو گفت مبارکه دوقلو عه 🥺 .. قلب شونم تشکیل شده بود... خیلی ا ...

واای عزیزم به سلامتی

خوشحال شدم

مواظب خودت باش

دخترخاله ی من استرس زیاد داشت قلب بچش وایساده بود

فقط به نی نی هات فکرکن

واای عزیزم به سلامتی خوشحال شدم مواظب خودت باش دخترخاله ی من استرس زیاد داشت قلب بچش وایساده بود ...

🥺 من هیچ وقت استرسی نبودم... همیشه سعی میکردم مثبت باشم ولی نمیدونم چرا تو بار داریم اینقدر حساس شدم 

نرمش چی😳 پیاده روی میگن خوبه

نرمش برای زایمان طبیعی. بزن گوگل میاره برات از هفته ۳۶ انجام بده توخونه. روز زایمانتم انجام بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40