2733
2734
عنوان

چرا با هرکسی می‌خوام دوست بشم ازم رابطه میخواد!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 34 پست
بله منم دانشجو ام به معرف بسپارید موردی که هم سطح شما و در شأن خانواده شما باشه معرفی میکنن تصورتون ...

بعضی وقتا خیلی دلم یه حال خودم میسوزه و احساس میکنم بخت و اقبال خوبی ندارم درحالیکه هم تحصیل کردم هم قیافه  هم شغل خوب و رسمی خب چرا باید من اینطور باشم وقتی من این همه سختی کشیدم برای رشد خودم 

اددم خود ساخته ای هستم 

به شدت قانع هستم آخ 

دیگه به عدالت خدا دارم شک میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خودم به معرف سپردم کسایی اومدن خواستگاری خیلی سطح بالا بودن یکیشون دندون میخوند یکی دیگه اشون مهن ...

اونا یه عیب دیگه مطمئن باش دارن

من مهندس زیاد میشناسم دور و برم

الان تو دانشگامم کلیشونو می بینم دانشجوی دکتران حتی و بازم کسی نمیخوادشون

همشم تو آزمایشگاه استادا میخوان با دخترا لاس بزنن

اکثرشون شل مغزن و آدمای افتضاحین تو برخورد با خانوما و روابط عاطفی

بعد همینا میسپرن واسشون سنتی پیدا کنن

کلا اگه پسری واقعا کیس خوبی باشه همون زمان دانشجوییش میبرنش

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2731
بعضی وقتا خیلی دلم یه حال خودم میسوزه و احساس میکنم بخت و اقبال خوبی ندارم درحالیکه هم تحصیل کردم هم ...

خیلی خو میفهمم چی میگی هیچ عدالتی وجود نداره🥺خودم به چشم میبینم دختره نه قیافه داره نه خانواده درست و حسابی دیپلمه یه نامزد گیرش اومده پسره میلیاردره براش میمیره تو عقد براش ماشین ۷ میلیاردی خریده واقعا هیچ عدالتی وجود نداره خدا به هرکس خواسته داده به هرکیم خواسته نداده😔