2752
2734
عنوان

هدیه بارداری همسرجان :)💜

| مشاهده متن کامل بحث + 1241 بازدید | 25 پست
ای جونم مبارک باشه برا منم دعا کن تو اقدامم....شما چند وقته عروسی کردید ؟با اولین اقدام باردار شدید؟

ما یک ساله عقد کردبم

چند ماه هم هست دست و پا شکسته خونه خودمونیم

برو در خونه امام رضا 

دست خالی برنمیگردی

ما عشق را فقط با عشق تقسیم میکنیم 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مبارک باشه انشالله سلامتی بیاد بغلت

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
رها من خیلی دوست دهرم ببینمت تا حالا عکس خودتو گذاشتی؟

اره گذاشتم

الان سایت شلوغه

یه وقتی خلوت بود تو یه تاپیک قدیمی پست بذار 

بذارم 

ما عشق را فقط با عشق تقسیم میکنیم 💔
ما یک ساله عقد کردبم چند ماه هم هست دست و پا شکسته خونه خودمونیم برو در خونه امام رضا  دست خ ...

😔😔انشااله امام رضا کمک کنه من ادم استرسی هستم اگ بار اول اقدام نگیره دیوونه میشم

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️