2733
2734
خم میشه دیگه چجوری بگم ینی چی؟ یا بعضی وقتا صورتشو سمتم میاره و اینشکلی نگام میکنه😈 البته  از ...

' خب ازش دوری کن گلم معلومه بچه سالی ازکجامیدونی ازبوس بدش میاد؟

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
' خب ازش دوری کن گلم معلومه بچه سالی ازکجامیدونی ازبوس بدش میاد؟

منم همون کارو میکنم ولی خب اون همش میاد دور بر من میشینه میاد نزدیکم کلا از اونجا میدونم که مثلا تو عید دیدینی یکی میخاست بوسش کنه میگفت نهههه از بوس بدم میاددد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا من کلی حد و مرز گذاشتم ولی سر یه داستانی همش از بین رفت البته اونم با همه زیادی راحته...  ...

آدمی که با همه زیادی راحته و حد و مرز سرش نباشه بنظرم من نه ایده آله نه نرمال باهاش صحبت کن تا خودشو اصلاح کنه 

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 https://abzarek.ir/service-p/msg/1884390
آدمی که با همه زیادی راحته و حد و مرز سرش نباشه بنظرم من نه ایده آله نه نرمال باهاش صحبت کن تا خودشو ...

اخه نمیتونمم من کلا تو دفاع از خودم خیلی بی زبون و خجالتیم به جز نینی سایتیا کس دیگه ای رو ندارم دردودل کنم🥲

منم همون کارو میکنم ولی خب اون همش میاد دور بر من میشینه میاد نزدیکم کلا از اونجا میدونم که مثلا تو ...

چندسالشه؟ضعف نشون نده باهاش جذب برخورد کن که به خودش اجازه نده نزدیکت بشه

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
اخه نمیتونمم من کلا تو دفاع از خودم خیلی بی زبون و خجالتیم به جز نینی سایتیا کس دیگه ای رو ندارم درد ...

این خیلی بده باید بتونی از خودت دفاع کنی هنوز اول راهی زندگی پر مشکلات و سختی‌ها ست باید هنر زندگی را یاد بگیری تا موفق بشی عزت نفس و اعتماد به نفس داشته باش 

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 https://abzarek.ir/service-p/msg/1884390
نمیتونم بگم کلا شخصیتش کرموعه نمیتونم تشخیص بدم شوخی میکنه یا منظوری داره

ازت خیلی بزرگتره؟؟؟نه عزیزم هیچ شوخی نداره حتما منظورداره ساده نباش

دو سال ازم بزرگتره... 

به هرحال عزیزم این کارها نرمال نیست مواظب خودت باش گلم