2733
2734
عنوان

شوهرم خیلی شلخته ست

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 17 پست
سلام خانم خوبی؟  یه خانومی بهم گفت شما راهنماییش کردی و گفتی طلا میاد پایین  تا چند تومن ...

سلام عزیزم 

ببین طلا 2800 بود یهو شد 3تومن ، میخواستم طلا بفروشم یه بنده خدایی گفت نفروش قیمتش میره بالا. گفت تا 3200میره دوباره برمیگرده میاد روی 2800 و مجدد دوباره میره بالا و 3200 رو رد میکنه. منم به حرفش گوش کردم و دقیقا همینطوری شد و 3600 طلامو فروختم( نیاز شدید به پول داشتم نمیتونستم بیشتر صبر کنم تا بره بالاتر) 

همون بنده خدا دوباره گفتن طلا ریزش شدید پیدا میکنه و میاد روی 3200 و اوایل پاییز میره بالا و بالاتر و میره روی گرمی 5تومن. 

حالا نمیدونم سری دوم پیش بینیش چقدر درست باشه. 

بیشتر از این نمیتونم چیزی بگم یهو خدانکرده زبونم لال پیش بینی دومش اشتباه باشه و باعث بشم ضرر کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خانم خوبی؟  یه خانومی بهم گفت شما راهنماییش کردی و گفتی طلا میاد پایین  تا چند تومن ...

ولی اینو مطمعن و از ته دل میتونم راهنمایی کنم فقط فقط طلای آب شده بخر

سکه کلا حباب داره کنسِله. 

طلای آب شده بهتر از طلای دست دوم بهت سود میده