2733
2734
والا نمیدونم دکتر داروخونه گفت قارچه وقتی دید؟

اولش داخل گوشم زخم شده بود.گوشم رو نتونستم نشون بدم آقا بود.فقط بهش گفتم چجوریه.خودش فهمید.پماد رو داد.زدم خداروشکر خوب شد.ولی جاهای دیگه بدنم هم زخم شد.یه جا خوب میشه جای دیگه زخم میشه.

اولش داخل گوشم زخم شده بود.گوشم رو نتونستم نشون بدم آقا بود.فقط بهش گفتم چجوریه.خودش فهمید.پماد رو د ...

همون قارچه احتمالا

چون یکی از آشناهای منم قارچ گرفت

یه جا خوب میشد

دوباره جای جدید در میومد

جدیدا قارچ زیاد شده 

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بعد چیکار کرد؟

درگیره فعلا😂

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
چند وقته؟ مثل من.😑

فعلا ۱ماه

بگو یکی توی سایت گفت یه سالی میشه درگیره.😐

راستش یه سری قرص ها هست که قسمتش ملیونی و باخوردن مثلا طرف زودتر خوب میشه

اما توانایی مالی نداره

مجبوره ایرانی استفاده کنه و طول میکشه