2752
2734
امیدوارم خوشبخت ترین بشی قشنگ من

ولی خب همین خود من ک میگم الان ب مشکل خوردیم یه مدته یا میگذره و درست میشه یا ام هیچی و من نمیکشم و تموم 

ی چیزایی هست ک میدونی درست نمیشه مثه همین عصبی بودن و ... سازش کردن نداره در اینده موجب مشکلات بدتری هم میشه 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
ولی خب همین خود من ک میگم الان ب مشکل خوردیم یه مدته یا میگذره و درست میشه یا ام هیچی و من نمیکشم و ...

میدونی 

حق با توعه کاملا ولی من حس میکنم خودمم یک سری رفتارهای اشتباه داشتم

و حس میکنم باید درستشون کنم و اگر جواب نداد اون موقع فکر اساسی بکنم

گاهی خودمم مقصرم توی ایجاد دعوا و گریه و حال بدمون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونی  حق با توعه کاملا ولی من حس میکنم خودمم یک سری رفتارهای اشتباه داشتم و حس میکنم باید د ...

همه ما اشتباه زیاد داریم عشق هنر درک تفاوت هاست

ولی این ک تو تعریف کردی اشتباه تو نبود عصبیت اون بود سر همین من گفتم 

ما نیومدیم این دنیا عمرمون واسه تغییر بقیه و اصلاح شون بذاریم چون همینا ما رو ول میکنن وقتی درست شدن چشمشون رو همه چی میبندن امن خودم تجربه اش رو داشتم 

مردا متاسفانه خیلی بی چشم رو هستن اکثرا 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
همه ما اشتباه زیاد داریم عشق هنر درک تفاوت هاست ولی این ک تو تعریف کردی اشتباه تو نبود عصبیت اون بو ...

زیبا نواختی میتونم سوالی داشتم باهات درمیون بزارم؟

2731
زیبا نواختی میتونم سوالی داشتم باهات درمیون بزارم؟

بگو گلم