2733
2734
عنوان

هر وقت عید میریم جایی مخصوصا خونه مادر شوهر دعوتمون میشع

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 22 پست
آره دیگه کلا عقده دارم از اینکه تو چشم بقیه کنم خودمو  این چه حرفی همین جوری برا خودت میبافی&n ...

نه عزیزم منظورم اینه که جلوی اونا این کار رو نکن .گناه دارن اونا هم دلشون میخواد . غصه میخورن .جاهای دیگه تو خانواده و فامیل خودت هر جور دوست داری بگرد .بخدا آدم میشناسم که اینقدر خودشو کرد تو چشم مردم چشمش زدن ‌.دور از جونت الان سرطان گرفته .همین خود من گاهی اینقدر غصه میخورم شوهرش بهش احترام میزاره 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب سعی کنید جلو کسایی که مشکل دارن زیاد قربون صدقه اینا نرین.چشم‌زخم خیلی تاثیر داره

جالب که قربون صدقه هم نمیره خخخخخ 

فقط یکم تحت ام منو داره مثلا تعارف زیاد می‌کنه یا بچه رو میگیره که من راحت باشم همین چیزای جزعی 

بیشتر چون شوهرم مجلس رو دست میگیره اینا نگاه میکنند خب اونم که اخلاق شه نمیتونم بگم خفه شو 

خدایا می‌دونم که به خاطر گناهانی که که کردم مستحق این شدم که با همچین مردی ازدواج کنم میدونم که گناهانم باعث شد این زندگی مصیب من بشه ولی میگن خدا ارحم الراحمین  هر موقع از خدا چیزی بخوایم دیر نیست 😥😥😥 منم فقط جر نجات خودمو فرزندم از شر این مرد چیز دیگه ای نمی‌خوام از امروز هر روز ذکر یونسیه رو میخونم حالا هر چندتایی مه شد تو خودت به بزرگیت ببخش و همون جوری که حضرت یونس رو از شکم نهنگ نجات دادی و مشکلش را برطرف کردی و غمش را زاعل کردی پس برای منم خواهی کرد شوهرم برام مرد نیست مرگ منه و مدام داره منو عذاب میده خدایا این عذاب رو از سرم بردار به خوبی برش دار نه با طلاب و جدایی چون اصلا دیگه برام جونی نمونده بخوام درد و سختی طلاق رو هم تحمل کنم فقط از خودت می‌خوام درد و رنج هامو برطرف کنی خدا جون 💔💔💔💔💔قلبم آتیش از دست زندگیم من دنبال دعا نویس و رمال نمیرم فقط به خودت توسل میکنم ازت می‌خوام هر موقع صلاح دونستی من رو هم از این غم ها نجات بده هر طور خودت میدونی 💔💔💔اون روزی که به آرزوم برسم روزی که بیام اینجا تو امضام بنویسم که به آنچه می‌خوام رسیدم و حتما ذکر یونسیه رو حتما برا بقیه آدما هر کسی که مشکل داره توصیه میکنم اما اول خودم باید به آرزوم برسم بعد 😔😔😔😔خدایا کمک کن بیام اینجا استیکر خنده بزارم کمک کن مشکلاتم حل بشه شوهر من که درست نمیشه حداقل وضعیت منو درست کن خدایا خودت کمکم کن 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔
نه عزیزم منظورم اینه که جلوی اونا این کار رو نکن .گناه دارن اونا هم دلشون میخواد . غصه میخورن .جاهای ...

اره راست میگی ولی خب ما هم زیاد جایی نمی‌ریم 

یعنی شوهرم نمیره فقط خونه مادر خودم و مادر شوهر حتی خونه جاری ها هم عید شاید بریم یا نه من دیگه جایی ندارن بخوام به خودم برسم 

ولی کارای ساده رو خیلی نگاه می‌کنند حتی حسرت میخورن مثلا یه لاک زدن دیگه چیه یا بافت مو ساده 

خب نه هزینه ای داره و نه وقت گیری زیاد ولی همچین با حسرت نگاه میکنند بخدا از فرداش تو خونمون دعوا همیشه العان هم دعوا کردیم یعنی خوشی به ما نیومده ها 

خدایا می‌دونم که به خاطر گناهانی که که کردم مستحق این شدم که با همچین مردی ازدواج کنم میدونم که گناهانم باعث شد این زندگی مصیب من بشه ولی میگن خدا ارحم الراحمین  هر موقع از خدا چیزی بخوایم دیر نیست 😥😥😥 منم فقط جر نجات خودمو فرزندم از شر این مرد چیز دیگه ای نمی‌خوام از امروز هر روز ذکر یونسیه رو میخونم حالا هر چندتایی مه شد تو خودت به بزرگیت ببخش و همون جوری که حضرت یونس رو از شکم نهنگ نجات دادی و مشکلش را برطرف کردی و غمش را زاعل کردی پس برای منم خواهی کرد شوهرم برام مرد نیست مرگ منه و مدام داره منو عذاب میده خدایا این عذاب رو از سرم بردار به خوبی برش دار نه با طلاب و جدایی چون اصلا دیگه برام جونی نمونده بخوام درد و سختی طلاق رو هم تحمل کنم فقط از خودت می‌خوام درد و رنج هامو برطرف کنی خدا جون 💔💔💔💔💔قلبم آتیش از دست زندگیم من دنبال دعا نویس و رمال نمیرم فقط به خودت توسل میکنم ازت می‌خوام هر موقع صلاح دونستی من رو هم از این غم ها نجات بده هر طور خودت میدونی 💔💔💔اون روزی که به آرزوم برسم روزی که بیام اینجا تو امضام بنویسم که به آنچه می‌خوام رسیدم و حتما ذکر یونسیه رو حتما برا بقیه آدما هر کسی که مشکل داره توصیه میکنم اما اول خودم باید به آرزوم برسم بعد 😔😔😔😔خدایا کمک کن بیام اینجا استیکر خنده بزارم کمک کن مشکلاتم حل بشه شوهر من که درست نمیشه حداقل وضعیت منو درست کن خدایا خودت کمکم کن 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔