2733
2734
عنوان

وقتی به دروغ بهم گفت تومر بدخیم داره!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 5388 بازدید | 22 پست
مرسی از نظراتتون همونطور که گفتم یه شخصی که خیلی بهش نزدیکه متوجه شده شیشه مصرف میکنه من خیلی ازش میترسم آخه دستاش هم میلرزه وقتی تنها میشم باهاش حس بدی بهم دست میده فکر میکنم آدمه روانیه بعضی اوقات خیلی آرومه ولی بعضی اوقات غیرقابل کنترله در رو به هم میکوبه یا داد میزنه ، من براش متاسفم چون 28 سال بیشتر نداره .
رومینا جون مطمئن باش یا طرف دیوونه ، روانی ، عقده ای بوده یا همون قرص های روانگردان یا مواد مخدر استفاده میکرده و توهم زده وگرنه یه آدم سالم همچین کاری انجام نمیده بهت توصیه می کنم هیچ وقت حرف کسی رو همینجوری باور نکن و الکی احساسات خودت رو جریحه دار نکن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای دقیقا نمونشو دیدم ...

واقعا مریضیهههههههههه ... چقدر بدم میاد ...

به جای اینکه سعی کنن خودشونو سالم نشون بدن و خداروشکر کنن اینجوری میکنن ....

کسی که بخواد جلب توجه کنه بیماره ...

اه اه
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
2731
واقعا دیگه بهش اطمینان ندارم خدارو شکر زیاد نمیبینمش اما اگر یه روز بهم زنگ بزنه و خبر مهمی رو بهم بده اصلا دیگه باورش نمیکنم چون حناش پیش من رنگی نداره ، یادم که میوفته چقدر به خاطرش گریه کردم و به خودم فحش میدم خدا به من کمک کنه تا تموم اون یه سال رو فراموش کنم.
معمولا اینجور افراد به خاطر پول اینکارو میکن یه چیزی شبیه کسانی که میان تو اتوبوسا و میگن زنمون فلان بیمارستان بستریه و گدایی میکنن
خدایا همه ما رو عاقبت به خیر بگردان ....برای حل مشکلم یه صلوات بفرستین ....ممنون میشم
عزیزان اینجور افراد یک بیماری روانی دارن که دوست دارن خودشونو مریض وانمود کنن و دیگران واسشون ترحم و توجه کنه.بهترین کار اینه که اصلا توجه نکنین وگرنه درد سر میشه واستون