2752
2734
عنوان

تجربه دارا فقط آشنا شدن با یه پسر ممکنه به درس صدمه بزنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 37 پست
اینجا همه با دوستی و فلان مخالفن ببین اولاش خیلی تازگی داره شاید زیاد باهم چت کنین وقتت گرفته بشه ول ...

دقیقا

من موندم اگه آدم دویت نشه چطوری طرف مقابلشو بشناسه اونوقت؟؟

من بخدا مخالفم تا رسمی بشه حتی بهش دست بدم وازین نگرانم ک فقط به درسم لطمه وارد نشه ودوم اینکه رابطه سالم باشه وازم هیچیی نخواد حتی یه بغل ساده 

چون نمیتونم نسبت به حرفای محبت آمیزشم گارددارم

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دانشجوام تا الان ک از درس زندگیم کارم افتادم چون فکرش رو مخمه فعلا وارد رابطه دوستی نشدیم آز ...

چرااز درس افتادی؟ یعنی نتونستی مدیریت کنی‌؟

خب بنظرت مسخرست بگم مثلا من فوقش هفته ای یبار بتونم ببینمت یا هفته ای دوسه باردرحد زنگ زدن ولی چت واینا اصلا؟

باعث دوری میشه؟  دلم نمیخواد از دستش بدم از طرفیم دلم نمیخواد ذهنم درگیرشه به بقیه کارام نتونم برسم

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
وای چیکار کنم خب؟ من مبخوام وارد یه رابطه سالم شم که صدمه نزنه به درسم چون بشدت برام مهمه ومن معدل ...

یه خورده زمان بده بگو بزار بیشتر باهم آشنا شیم بدون شک اون بیشتر جذبت میشه میفهمه از اون دختراش نیستی که با همه پسرا هستی خط قرمز داری اگه قصدش جدی باشه هیچ وقت ترکت نمیکنه نترس 

درستم خب چه بخوای چه نخوای صدمه میبینه چون ذهنت درگیر رابطه میشه اما تو تلاشتو بکن الویتت درست باشه

چرااز درس افتادی؟ یعنی نتونستی مدیریت کنی‌؟ خب بنظرت مسخرست بگم مثلا من فوقش هفته ای یبار بتونم ببی ...

یکم افت تحصیلی داشتم هم دانشجوام هم شاغلم هم باشگاه میرم یکم ردی شدم چون ذهنم درگیرع برا اینکه رو هوام

هفته دو بار اوکیه بنظرم چت چرا نمیتونی حداقل شب ی تایم بزار براش عزیزم اگه برات مهمه برنامه ریزی برا تایمت حل کن

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
ذهن چقدر درگیر میشه میترسم🥺 آدم خوبیه آخه... وخب بهش میگم په تایم هایی میتونم باهاش باشم یا زنگ بز ...

بستگی به خودت داره چقدر بتونی روابط عاطفی رو مدیریت کنی که لطمه درسی بهت وارد نشه 

یکم سخته از نی نی سایت نظر دادن چون ما شما و ویژگی های اخلاقی تون رو نمی‌شناسیم به نظرم از مشاور کمک بگیری خیلی بهتر می‌تونه راهنماییت کنه و راحت حل میشه این دغدغه هایی که داری 

خب دوست شدن ب قصداردواجه رشتش شبیه خودمه فقط اون فارغ التحصیل شده از دانشگاه اصفهان همونجا ک من درس ...

ببین چه بخوای چه نخوای صدمه میزنه

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶