2752
2734
عنوان

مامانا لطفا کسی که بچه بزرگ کرده بیاد کمک من دیگه دارم کم میارم

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 38 پست
اخه از همون قبل سیر شدنم واکنش داره که نمیخوام من به اجبار بهش میدم فقط باهوشی و فیلماش سر گرم اونا ...

هر چی که هست گوشی رو از جلوش بردارررر ، 

بچت فقط دو سالشه چطور گوشی میدی دستش آخه میدونی چه عواقبی داره .... 

والا نظر خاصی به ذهنم نمیرسه

ب‍‌ه ن‍‌ام خ‍‌دای‍‌ی کہ ق‍‌ی‍‌م‍‌‌ت دی‍‌دارش م‍‌رگ اس‍‌‌ت-
والا برام مقدوره چیه هر دکتری که توی شهر هست بردم یعنی همش یه پام سر هر چیزی پیش دکتره ولی وقتی راجع ...

اندازه ای که سیر بشه. وقتی سیر شد خودش دیگه از رو سفره بلند میشه. مثلا برنج نصف کف گیر بزار ببین کامل میخوره یا نه. یا مرغ یه تیکه سینه بده بهش.سعی کل از میوه ها کیک هم بهش بده.. یا تشویقش کن که غذاتو بخوری یه خوراکی خوشمزه دارم برات. حرف نمیزنه؟؟؟ 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
والا برام مقدوره چیه هر دکتری که توی شهر هست بردم یعنی همش یه پام سر هر چیزی پیش دکتره ولی وقتی راجع ...

روزی سه وعده غذای اصلی بهش بده  حجم غذاشم اگه برنج وخورشت سه قاشق برنج ودوقاشق خورشت دو تا سه وعده هم میان وعده مثله فرنی ماست موز کیک مطمین باش سیر میشه