2733
2734
عنوان

به نظرتون چرا زنا این طوری اند ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 35 پست

من اینجوری نیستم ولی متاسفانه غیراز خانوادم همه حسادتمو میخورن الکی میگن فلان عکس از خودتووشوهرت وخوشیات نزار حسودات زیادن ولی بعدفهمیدم خودشون دوروی عالمن واسه همین محل هیشکی نمیدم فقط خدام خانوادم همسرم خودم واسم کافین بقیه زیادی هفت رنگن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقاً من پیش مردا اصلا اجازه نمیدم به ما بگن حسود ولی تو تاپیک یکی دیدم یه بنده خدایی رو این قدر ب ...

هعی چی بگم.از کمبوده بنظرم کسیکه اعتماد بنفس نداره خودشو با بقیه مقایسه میکنه....بخدا مردا تعداد کمیشون حسودن . نمیدونم ولی من دخترا رو بیشتر دیدم واسه ی پسر کات میکنن تا پسرا. من یه پسری رو میشناختم و دوستش هم رل دوستم بود .باهم دعوا کرده بودن اینا.بد من گفتم فلانی پشتت فلان گفته(واقعا گفته بود) گفت فدا سرش داداشمه تو دخالت نکن  

معمولاً تو محیط کاری حسادت خانم ها خیلی تابلو میشه. من شهادتش رو داشتم چندین مورد گیس و گیس کشی محیط ...

منم تو کار حضوری دیدم چه قدر بده از ضعف زیادها 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
2731
هعی چی بگم.از کمبوده بنظرم کسیکه اعتماد بنفس نداره خودشو با بقیه مقایسه میکنه....بخدا مردا تعداد کمی ...

پشت همه اند

خصلت خوبیه 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
بعد وقتی میگم مردا بهترن میریرن سر آدم   برا همینه زنها پسردوستن این یه علت  چون واقع ...

نه من دختر خیلی دوست دارم د

دوست دارم شبیع خودم باشه 🤭😁 به باباش نره لطفاً