2752
2734
میگم پول ندارم بریم از بابات بگیریم میایم میخریمو بعد یادش میره قبول نکرد یا کتکش میزنم یا ولش میکنم ...

پیشنهاد های دوم ب بعد عالییی بود😑😐🤣🤣🤣

آموختن بدون درد و رنج اتفاق نمی‌افتد،کسی نمی‌تواند چیزی بدست آورد، اگر بهای آن را نپردازد. با تحمل درد و رنج و فائق آمدن بر آن، میتوان قلبی قدرتمند به دست آورد،قلــ♥️ــبی تمام فلزی!                              ادوارد الریک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب اگه قبول نکرد چیو بهونه میکنید🤔

بنظرم قبول نکرد بگو خاله میزارمت همینجا میرم تا سگ بخوردت

دیگه راهی براش نمیمونه 

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
از اونجایی که از بچه فامیل بدم میاد میگم نمیخرم خاله جووون😐😂

عالیی😂👌

آموختن بدون درد و رنج اتفاق نمی‌افتد،کسی نمی‌تواند چیزی بدست آورد، اگر بهای آن را نپردازد. با تحمل درد و رنج و فائق آمدن بر آن، میتوان قلبی قدرتمند به دست آورد،قلــ♥️ــبی تمام فلزی!                              ادوارد الریک
بنظرم قبول نکرد بگو خاله میزارمت همینجا میرم تا سگ بخوردت دیگه راهی براش نمیمونه 

کسی تاحالا بهتون گفته بود خیلی خاله مهربونی هستید؟😂😂

کسی تاحالا بهتون گفته بود خیلی خاله مهربونی هستید؟😂😂

😂😂😂

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

بدون پول مگه میشه بیرون بری؟ 

من هر بچه ای با خودم بیرون نمی‌برم. اونی ک همراه من بیاد بیرون خیلی عزیزه برام. پس حتما ی خوراکی حتی یک بستنی میخرم ولی خب اجازه نمیدم بیش از یکی برداره