2752
2734
عنوان

به زور میخان منو برگردونن

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 20 پست
کارش چیه ؟ به بهونه کار ببرش همون مرکز استان 

کارش آزاده نمیاد میگه اینجا کوچیکه میشناسنم اونجا غریبن ترافیکه حوصله ندارم پارسال داداشم مغازه اضافه خرید بهش پیشنهاد داد گفت بیا روش کار کن نیومد 

همین عیدی هاتو بده مشاور! ارزششون که بیشتر از زندگی دخترت نیست وقتی شما گفتی طلاق واکنشش چی بود؟&nb ...

مشاوره خوب کم پیدا میشه طلاق نمیده ولی هیچ گامی هم برنمیداره برا تغییر زندگی همیشه خدا کارداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانوادم همش به عکر ابرو خودشونن بخدا تو فامیل خیلیا جدا شدن و چه کارها که نمیکنن من بیام قهر خانواده همونا ابروم میبرن و تا سالها حرفشو پیش میکشن اما عیب خودشون نمیبینن دلم نمیخاد اتو دستشون بدم اما از طرفی این زندگی ب این منوال رو هم نمیخام

نه کلا تو خونه دلم میگیره ب سرم زده خودکشی کنم اما نمیرم تابفهمن چقد تحت فشارم وقتی شوهرم به بی حوصل ...

این حرفا را نزن... به خودت و حال و هوات برس، چیکار به شوهرت داری، صبح تا ظهر که نیست، یه برنامه واسه خودت بچین... تو یه چیزیت بشه بخدا هیشکی کنارت نمیمونه، بچتم بی کس میشه

صحیح و سالم زندگی کن، خوب بخور حداقل به خودت برس، یه مشاوره تلفنی و رایگان فکر کنم بهزیستی داره

کمکت میکنن

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
من خانواده شوهرم هستن که ای کاش نبودن اصلا ن زنگ میزنن نه سر. منم شدم مث خودشون البت غیرازخونه باباش ...

بابا بهتر نیان اصلا، تو برو، بشین بخور بریز بپاش کیف کن... مهمونی هم نده.. همش برو مهمونی

اصلا برو که زور بیاد بهشون😁

بیکاری میخوای پاشی جلو خواهرشوهر و مادرشوهر چایی و میوه و شیرینی بزاری... خیلی خاطرت عزیزه نمیان مزاحمت بشن

شما برو خونشون به یه ورتم بگیر رفتارشون را

خودت باید واسه شادی و خوشحالی خودت قدم برداری، هیچکس دیگه اینکارو است نمیکنه

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
بابا بهتر نیان اصلا، تو برو، بشین بخور بریز بپاش کیف کن... مهمونی هم نده.. همش برو مهمونی اصلا برو ...

اخه وقتی اونا محل نمیدن به من و از من خوششون نیاد چرا به زور برم خودمو سبک کنم از طرفی نمیخام پاشون به زندگیم باز شه و اذیتم کنن چندساله اصلا نمیدونن خونه ام چه رنگیه بعدشوهرم زورش میگیره عمدا با اینکارشون میخان بین مااختلاف بندازن بعد مظلوم نمایی کنن که ما چه دخالتی کردیم ما حتا خونشون نمیریم .شوهرم تنهایی زیاد میره انتظار داره دعوت کنم منم حوصلشون ندارم و ازطرفی اونا هیچوقت منو دعوت نکردن