2752
2734
عنوان

نوزادم از رو پام ک برمیدارم بیدار میشه شبا نمتونم بخوابم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 72 پست
طبیعی هست باید تحمل کنی پسر من الان نزدیک ۵ ماهشه همین الان رو پاهامه خدامیدونه از ساعت چند رو پاهام ...

ینی طبیعیه سه چهار ساعت رو پات بخوابه پس این روشای اینترنتی چین میگن نوزاد تنها بذار میخابه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخی ... منم خیلی دوسش دارم ولی عین این مامانای اینستایی امشب دوتامون گریه کردیم بديش اینه موقع گریه ...

دقیییقا اون مامانه رو یادم اومد که میگفت ساعت ۳ شبه هر دوتامون دچار فروپاشی شدیم😄😄عزیزدلم میدونم سختته. بیخوابی کلافت کرده. یه کوچولو دیگه تحمل کن. بتونه چار دستو پا بره و صبح تا شب حرکت کنه از اون حالت نوزادی خارج میشه خواب و بیداریشم با شما تنظیم میشه

دقیییقا اون مامانه رو یادم اومد که میگفت ساعت ۳ شبه هر دوتامون دچار فروپاشی شدیم😄😄عزیزدلم میدونم س ...

اتفاقا صبح تاشب در حال سینه خیز رفتنه ولی چار دستو پا فعلا نه .آره منم همون مامانو گفتم  

رفلاکس اگه علامتش تهوع هس نه نداره . حس میکنم میخاد مطمئن شه کنارشم  پاهام باید یکی دوساعت زیرش ...

بدعادت شده.

به همین منوال پیش بره اذیت میشی

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
رفلاکس اگه علامتش تهوع هس نه نداره . حس میکنم میخاد مطمئن شه کنارشم  پاهام باید یکی دوساعت زیرش ...

نه رفلاکس که تهوع نیست رفلاکس بد خوابیدن قوسی شکل خوابیدن مزه مزه کردن دهن شیر کم خوردن بهونه گرفتن ممکنم هست بالا بیاره ممکن تا گلوش بیاد بالا نیاره و شما متوجه نشی انگار یه چی دهنش میجوه ببین کدومشو داره