2733
2734
لوازم قنادی از کجا میگیری گلم قیمت هارو یپرس تا بهت بگم  من اینجا ک زندگی میکنم خرم اباد خیلی ...

والا عزیزم من ایلام هستم از شهرمون لوازم قنادی مییگیرم شما جای بهتری رو سراغ دارید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله

بهترین دستور کیک اسفنجی بهت میگم توی کلاس اموزش میدن خیلی خوبه این دستور همه چیزش استاندارد هست عزیزم الان عکس میفرستم خدمتت 

لطفا در عوضش برای کارم دعا کن ک انشالله موفق بشم و خدا حمایتم کنه و بتونم سفارش زیاد داشتع باشم ب دعا خیلی معتقدم 

بهترین دستور کیک اسفنجی بهت میگم توی کلاس اموزش میدن خیلی خوبه این دستور همه چیزش استاندارد هست عزیز ...

مرسی عزیزم خدا خیرت بده

چشم برات دعا میکنم که خیر و برکت داشته باشه کارت انشالله

💖
مرسی عزیزم خدا خیرت بده چشم برات دعا میکنم که خیر و برکت داشته باشه کارت انشالله

ببین فقط اگ برای دو عدد تخم مرغ یا یک عدد تخم مرغ خاستی کیک درست کنی بهم بگو تا بهت بگم ک چ مقدار از این مواد استفاده کنی عزیزم 

مرسی عزیزم خدا خیرت بده چشم برات دعا میکنم که خیر و برکت داشته باشه کارت انشالله

بعد زرده سفیدع تخم مرغ رو جدا کن سفیدع رو فرم یده بزار یخچال ،زرده  رو با بقیه  وانیل و نمک هم بزن بعدش اب گرم اضافه کن ۳۰ ثانیه هم بزن بعدش ارد رو سه بار الک کن با نشاسته ذرت و بکینگ پودر ب مواد اضافه کن قاطی ک کردی در اخر سفیدع تخم مرغ رو ب مواد اضافه کن

یادت باشه مقدار پودر کاکائو رو اگ خاستی برای کیک کاکائویی استفاده کنی باید از مقدار ارد ب اندازه مقداری ک برای پودر کاکائو گفته شده از ارد سفید کم کنی بجاش پودر کاکائو اضافه کنی برای کیک کاکائویی