2733
2734
عنوان

باز بحث های معلمی شرو شد😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 25 پست
من والا گیس کسیو نگرفتم اتفاقا میگم تمومش کنید دیگه این مقایسه مسخره رو

اونا رو میگم

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

دقیقا

نام کاربریم به علت علاقه ام به خواجه حافظ شیرازی هستش.کاربریمو ترکوندین حالا مجبورم با کاربری آبجیم بیام 😐👊حامیان زنان در جنبش منحوط ززآ کدام گوری هستند که برای زنان مظلوم فلسطینی که مورد تجاوز سربازان اسرائیل قرار می‌گیرند هشتگ بزنند و پست بگذارند؟صدایشان در نمی آید.خفه خون گرفته اید!هز چند...توقعی از شما نیست.شما فقط به فکر عریان کردن و گرفتن عفت زنان هستید نه آزادی آنها.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا دیگه خسته شدم اه هی هرجا میری بحث حقوق ناچیز معلماس...برا همه کمه دیگه گفتن ندارع که😐😐😐

برای همه کمه؟؟؟؟؟؟ برای یه راننده شرکت ک میشه ۳۰ تمن 

ولی یه معلم با سابقه ۱۵ سال ۱۵ تمنه. 

لطفا الکی گنده ش نکنید تایپیک بزنید.تازشم حق دارند ک همیشه بنالند وقتی که تو بیشتر کشورا معلما بیشترین حقوق رو دارند.ولی اینجا قشر رو ب پایین جامعه باشن. 

2731
برای همه کمه؟؟؟؟؟؟ برای یه راننده شرکت ک میشه ۳۰ تمن  ولی یه معلم با سابقه ۱۵ سال ۱۵ تمنه.&nbs ...

چرا میگین تو بیشتر کشورا معلما بیشترین حقوقو میگیرن ؟میدونین این حرف فقط،شایعه و واقعیت ندا ه؟

سواد شعور نمیاره دیدم تو یه تاپیک خانم معلم همرو کوبید خودشو خیلی تحصیلکرده و بالادونست

مجبوری مگه کسی اسلحه گذاشت رو کله ات گفت برو معلم شو نمیخوندی میرفتی شغل بهتر 

والا الان همه از اوضاع ناراضی و حقوق همه کمه   

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
برای همه کمه؟؟؟؟؟؟ برای یه راننده شرکت ک میشه ۳۰ تمن  ولی یه معلم با سابقه ۱۵ سال ۱۵ تمنه.&nbs ...

کی گفته ؟

الان کارمندا نشهرداری 2 شیفت سرکار هستند از صبح 7تا2

عصر 4تا8 

حقوقشون 18 تومنه 

برادرشوهر منم که مدیره 18 تومن میگیره 

همین امروزش یکی از معلما تاپیک زد پشت سرش ۲،۳ نفر دیگه ام زدن!بحث و درگیری از خودتون شروع میشه!!!!وگرنه اینجا چیکار میشه کرد که عنوان میشه این موضوعات؟پس بقیه قشرهای جامعه ام بیان هی بگن دیگه نه؟😐😐😐

بعد ببخشید الان پرستارش چطور؟هوشبر چطور؟تکنسین اتاق عمل چطور؟و...کلی شغل دیگه!این شرکتی که شما دارید میگید معلوم نیست خصوصیه یا چی...

پزشکم تازه اوایل سال های تحصیلش کوفتم بهش تعلق نمیگیره باز شما دوران دانشجویی حقوق دارید!تا تخصص نگیره درامدش هم سطح با شماس درحالیکه شاید چندین برابر شما سختی کشیده باشه!

بعدشم میشه دقیقا بفرمایید کدوم کشور معلم بیشترین حقوق داره؟همه جا پزشک حرف اولو میزنه!بله حقوق معلمای اونجا به نسبت اینجا بیشتره!ولی امکانت دهی کشورای فراموش نکنید لطفا دیگه!کار عملی کلاسهای اونجا چقدرن و اینجا چقدر!

همه مشکل دارن عزیزم ، همه مشغل خب حداقل ۷۰ درصد مشاغل ولی این دست مردمه هی میایید تاپیک میزنید؟

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
چرا میگین تو بیشتر کشورا معلما بیشترین حقوقو میگیرن ؟میدونین این حرف فقط،شایعه و واقعیت ندا ه؟

دقیقا

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
همون نصف روز کل انرژی و اعصابشون ته میکشه

پس کادر درمان چی بگه؟

من میگم آقا اصلا تقصیر مردم نیست که میایید اینجا هی باهم بحث میکنید اینکه این چیزا سر جاش نیست تقصیر یجا دیگس!!