2752
2734
لباس زیر های نخی لک میافته. لباس زیر های گیاهی لک نمی‌افته.  دو تا نوار را به صورت کنار هم بزا ...

ازین شورتکسا هست قبلا داشتم اونا هم فایده نداشت ولی ازین جدیدا یکی خواهرم خریده خیلی خوبه میشوریشم می‌ره که گمش کردم

چندتا دستمال کاغذی قشنگ تا کن بزارلایه عذرمیخام باسنت دیگه پس نمیده فقط زود بزودی عوض کن

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لکی میشه خب.بندازم بیرون؟!

از این نوار بزرگ ها بخر از این زایمان ها

اولش اذیت میشی موقع راه رفتن بدش عادت میکنی

از کثیف کاری ک بهتره

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲

وای من فوبیای نم دادن دارم و این کارارو میکنم:اول اینکه نواربهداشتی مارک تافته مدل یلدا سایز بزرگ میگیرم و دوتا دوتا استفادا میکنم دوما یه سری لباس زیر قدیمی و نخی دارم که اونو میپوشم و از روش ازاین لباس زیرای مخصوص این دوره میپوشم

با اینکه از گرما میمیرم ولی تمیزی حس خوبیه😂

عزیزم اگه موقع خواب پس میده دستمال کاغذی بزار لای باسن..اگه دیدی با پس میده دستمال کاغذی رو درست نذاشتی ببرش داخل تر ...من با همین روش راحت شدم

اگه روزا رو میگی یه کش  از رو شرت بنداز  سفت نگه میداره نشت نمیکنی 

@niniyar_5    

@niniyar_3   لطفابه توهینای این کاربردرتایپک جدیدشون رسیدگی کنید  اونجاقفل کردصداتون کنم 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
@niniyar_5     @niniyar_3   لطفابه توهینای این کاربردرتایپک جدیدشون رسیدگی کنید& ...

رسيدگي شد

برای حذف تاپیک ۱ مورد  لینک خصوصی رو به پی وی (پیام خصوصی) niniyar_1 ارسال کنید