2752
2734
عنوان

با پسری که خانواده ش پول ندارن ازدواج نکن/ آره یا نه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 28 پست

حرف مامانت اصلا منطقی نیس اینکه شخصی خسیس باشه یانه یه چیز شخصیه انقدر پولدار خسیس دیدم که نگوووو

شوهر من نه خودش پول داشت نه خانواده‌ش ولی مشکل حادی نداریم واقعا. اخلاقش هم خوبه

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان راست میگه من بااین شرایط ازدواج کردم ولی یه سری مشکلات دیگه دارم یک خانواده اش همیشه از لحاظ مالی اویزون هستن دو شوهرم که تازه وضع اش خوب شده کاملا مثل تازه به دوران رسیده ها می مونه که من اصلا نمی پسندم 

سه خودت حسرت خیلی چیزا میمون به دلت

2731
مامان راست میگه من بااین شرایط ازدواج کردم ولی یه سری مشکلات دیگه دارم یک خانواده اش همیشه از لحاظ م ...

من با بی پولی مشکلی ندارم

ولی اینکه داشته باشه ولی خرج نکنه خیلی بدتره به نظرم

تو دوران نامزدی متوجه این موضوع شدی یا بعد عروسی؟

من با بی پولی مشکلی ندارم ولی اینکه داشته باشه ولی خرج نکنه خیلی بدتره به نظرم تو دوران نامزدی متو ...

ما فامیل بودیم من چون تو رفاه بودم اصلا موضوع پول در نظر نگرفتم ولی بعد هاخیلی مشکل برام پیش امد 

اصلا کاری به اون مسئله ندارم ولی حتی اگه خودشم پولدار بشه باید همیشه کمک خانوادش باشه اینم در نظر بگ ...

اگه کمک کنه که خوبه یعنی بلده خرج کنه واسه زنش هم میاره

اینجور آدما برای خانواده هم زیاد کمک حال نیستن فقط جمع میکنن

اگه کمک کنه که خوبه یعنی بلده خرج کنه واسه زنش هم میاره اینجور آدما برای خانواده هم زیاد کمک حال نی ...

نه گلم

من به این که میگن طرف هرجور با خانوادش باشه با زنشم همینطوره اصلا اعتقاد ندارم

طرف بوده ی لباس برای زنش نمیخریده برای خانوادش بهترین لباسارو میخریده